چاپ        ارسال به دوست

بازدید معاون وزیر نفت از منطقه کرمان

 

معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از منطقه کرمان بازدید کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه کرمان ، جلیل سالاری با حضور در  ستاد منطقه کرمان ضمن بررسی روند سوخت‌رسانی در سطح منطقه به‌ویژه نواحی جنوبی، با کارکنان و رؤسای واحدها و نواحی دیدار کرد و از نزدیک در جریان چالش‌ها، مسائل و مشکلات مربوط به هر یک از واحدها قرار گرفت.

 سالاری در نشستی ضمن قدردانی از خدمات ارزشمند مدیر و کارکنان منطقه کرمان، ارتقای جایگاه نیروی انسانی به عنوان بالاترین سرمایه‌های هر سازمان را مورد تأکید قرار داد و افزود: مدیران باید حداکثر توان خود را در جهت بهبود ساختار سازمانی و رفع مشکلات کارکنان به کار گیرند.

در این نشست، مدیر منطقه کرمان نیز با ایراد سخنانی ضمن اشاره به نقش مهم و جایگاه استراتژیک منطقه کرمان، گفت: این منطقه با داشتن سه انبار نفت تدارکاتی، پنج مرکز سوختگیری هواپیمایی، نه ناحیه و 280 جایگاه عرضه سوخت به عنوان یکی از مناطق بزرگ عملیاتی و حساس به شمار می‌آید.

سیدباقر نورالدینی ضمن تشکر از پیگیری‌های معاون وزیر نفت در بحث اتصال انبار نفت شهید احمدی روشن به شبکه ریلی، ابراز امیدواری کرد که این بازدید منشأ خیر و برکت برای منطقه کرمان است.

در حاشیه این بازدید، معاون وزیر به‌ همراه مدیر منطقه با حضور در مزار مطهر سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به مقام والای سردار بزرگ اسلام و شهیدان معظم، ادای احترام کردند.

 


٠٢:٤٦ - دوشنبه ٥ ارديبهشت ١٤٠١    /    شماره : ١٣٦٤٤    /    تعداد نمایش : ١٧٣