چاپ        ارسال به دوست

مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات شركت ملي پالايش و پخش:

سامانه "درگاه ملي درخواست مجوز جايگاه سوخت" راه‌اندازي شد

مدير فناوري اطلاعات و ارتباطات شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران گفت: به منظور سهولت اخذ مجوز ساخت احداث جايگاه هاي سي‌ان‌جي و سوخت مايع توسط متقاضيان و بخش خصوصي، سامانه "درگاه ملي درخواست مجوز جايگاه سوخت" راه‌اندازي شد.

اميد وطن‌خواه در گفتگو با پايگاه اطلاع‌رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي ايران، در خصوص اقدامات مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات اين شركت در يكپارچه‌سازي و ساماندهي صدور مجوزهاي ساخت جايگاه‌هاي سي‌ان‌جي و سوخت مايع  تصريح كرد: به منظور شفاف سازي،‌ حذف فرآيند بروكراسي در صدور مجوز و حذف امضاهاي طلايي، سامانه‎ اي تحت عنوان "درگاه ملي درخواست مجوز جايگاه سوخت" به آدرس  http://niordc-station.ir/ شانزدهم ماه اسفندماه سال جاري، زودتر از موعد مقرر راه‎اندازي شد.

وطن‌خواه با بيان اينكه سامانه مذكور هم اكنون فعال و در دسترس عموم متقاضيان جهت استفاده قرار دارد، افزود: در اين فرآيند تمامي درخواست‌هاي مجوزها و فرآيند احداث جايگاه‌ها بدون مراجعه به نهادهاي ذي ربط و فقط با مراجعه به "درگاه ملي درخواست مجوز جايگاه سوخت" امكان‌پذير است.

وي تاكيد كرد: باوجود اين سامانه از مرحله تقاضا تا راه‎اندازي ديگر متقاضيان به شركت ها و مناطق زيرمجموعه وزارت نفت مراجعه نخواهند كرد.

به گفته وي اين سامانه در مرحله نخست به درگاه ملي مجوزهاي كشور متصل شده است در مرحله بعدي بايد توسط وزارت اموردارايي و اقتصاد و افتاي رياست جمهوري(سازمان فناوري اطلاعات ايران) متصل شود تا از اين طريق توسط مسئولان ارشد نظام نيز مورد رصد قراربگيرد. 

 

 


١٥:٣٧ - سه شنبه ٢٤ اسفند ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٥٩٦    /    تعداد نمایش : ٤٣١