چاپ        ارسال به دوست

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش تشریح کرد:

آخرين اقدامات انجام شده در خصوص تبديل وضعيت نيروهاي قراردادي مشمول بند ( و )

مدیر توسعه منابع انسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران از اجرای فرآیند تبدیل وضعت نیروهای قراردادی در این شرکت و شرکت‌های تابعه خبر داد.

حمید رضا ذنوبی در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران با تشریح اقدامات صورت گرفته از روند تبدیل وضعیت نیروهای قراردادی مشمول بند ( و )  قانون برنامه پنجم توسعه، گفت: دراین راستا بدون فوت وقت مکاتباتی با شركت‌هاي تابعه صورت گرفت تا فرآیند ارسال، جمع آوري و بررسی اطلاعات، سوابق و مدارك ايثارگري تسریع پیدا کند.

ذنوبی افزود: در ادامه مراحل اخذ و كنترل مدارك استخدامي، تخصيص و احيای سمت‌های سازماني مورد نياز نیز به منظور انجام فرآيند تشريفات استخدامي مشمولين واجد شرايط قانون مذكور آغاز شد.

وی اظهار کرد: پس از رفع ابهامات و برگزاری جلسات متعدد بین نمايندگان اين شرکت و ساير شرکت‌های اصلی صنعت نفت با ادارات کل زيرمجموعه معاونت توسعه مديريت و سرمايه انساني وزارت نفت نهایتا با احيای سمت‌های سازمانی خارج از سقف سازمان موافقت شد.

ذنوبی با بیان اینکه فرآيند تخصيص سمت برای اکثريت افراد مشمول از مردادماه سال جاری آغاز شده است، بیان کرد: تبديل وضعيت نیروهای قراردادی باتوجه به ضوابط اداری و استخدامی صنعت نفت، توسط ادارات زيرمجموعه اين مديريت و شركت‌هاي تابعه با سرعت و دقت در در دست اقدام است.

ذنوبی ادامه داد: درحال حاضر باتوجه به محدودیت‌هایی که در حوزه نيروي انساني و امكانات ادارات مجري از جمله سازمان بهداري و بهداشت صنعت نفت، هسته گزينش و صندوق هاي بازنشستگي، پس انداز و رفاه كاركنان صنعت نفت فرآيند بررسي و تبديل وضعيت را با كندي روبرو کرده است.

وی در پایان با بیان اینکه هم اکنون 870 نفر در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران مشمول قانون تبدیل وضعیت شده‌اند، بیان کرد: از این تعداد 122 نفر دارای محدودیت سنی هستند، 509 پرونده از طريق گزینش HSE و طب صنعتی در دست بررسي مي باشند.116 نفر فرآیند استخدامی شان تکمیل شده و در مرحله فسخ قرارداد قبلی و تخصیص شماره شناسایی هستند. 67 نفر دیگر تبدیل وضعیت آن‌ها تکمیل شده و پرونده 56 نفر نیز در حال بررسی است. 

 

 


١٨:٢٣ - دوشنبه ٢٣ اسفند ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٥٨١    /    تعداد نمایش : ٣٦٩