چاپ        ارسال به دوست

مديرعامل شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران مطرح كرد:

انتقال 68میلیارد لیتر نفت خام در یکسال گذشته

مدیر عامل شرکت در جلسه هم اندیشی و ارایه گزارش عملکرد سالیانه ستاد و مناطق که با حضور معاون وزیر و مدیر عامل شرکت ملی و پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران برگزار شد، از انتقال حدود 68 میلیارد لیتر نفت خام و 60/5 میلیارد رد لیتر فرآورده در یکسال گذشته خبر داد. 

به گزارش پايگاه اطلاع‌رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده‌هاي نفتي به نقل از روابط عمومي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران، ارسلان رحیمی با اشاره به اینکه حجم انتقال سال گذشته، یک رکورد در سطح شرکت محسوب می شود، گفت: انتقال ایمن و پایدار وظیفه اصلی شرکت است و ثبت رکورد بیشترین حجم انتقال موفقیتی است که با تلاش و کوشش نیروهای شرکت در همه مناطق کشور به دست آمده است.

وی به نقش مهم نیروی انسانی در فعالیت های سخت و طاقت فرسای شرکت اشاره کرد و افزود: این مجموعه با اعتقاد به سرمایه بودن نیروی انسانی، اولین شرکتی است که طرح طبقه بندی مشاغل نیروهای پیمانکاری را اجرا کرد و در حال حاضر نیز علاوه بر انجام امور طبقه بندی نیروهای مدت موقت، چارت سازمانی نیروهای رسمی را تهیه کرده و امید می رود تا در آینده نزدیک مراحل نهایی آن انجام شود.

رحیمی یادآور شد: استفاده از توان داخلی به یک باور در شرکت تبدیل شده است و امروز تعمیر اساسی و حتی تولید محور توربین ها در داخل کشور انجام می شود.

 

 


١٣:١٦ - شنبه ٢١ اسفند ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٥٧٠    /    تعداد نمایش : ٢٣٢