چاپ        ارسال به دوست

تكريم فرزندان شهداء با حضور مديران شركت ملي پالايش و پخش

رئيس امور ايثارگران شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران گفت: به منظور ترويج فرهنگ ايثار و شهادت، همزمان با فرا رسيدن ميلاد حضرت علي (ع) و گراميداشت روز پدر، در مراسمي با عنوان" گرامیداشت پدران آسماني" از فرزندان شهداء  در شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران، تجليل و قدرداني به عمل آمد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران، رئيس امور ايثارگران شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران در مراسم تجليل از اين فرزندان كه در ساختمان غدير برگزار شد، گفت: در شركت ملي پالايش و پخش تعداد 731 نفر از فرزندان شهداء (خانم و آقا) در سطح شركت و در فضاي اداري و عملياتي به همراه ديگر همكاران در جهت توسعه صنعت نفت و پیشرفت كشور درحال فعاليت هستند،که 20 نفر از این عزیزان در ستاد پالایش و پخش مشغول کار هستند. به مناسبت روز ولادت حضرت اميرالمومنين علي (ع) و روز پدر، امور ايثارگران شركت برنامه‌اي تحت عنوان «گراميداشت پدران آسماني» برنامه‌ريزي كرد كه طي اين برنامه در ستاد پالايش و پخش و در تمامي شركت هاي تابعه از فرزندان شهداء كه در صنعت نفت شاغل هستند، بصورت حضوري تجليل و تكريم صورت بگيرد.

حجت اله نوري اذعان كرد: در مجموعه ستاد پالايش و پخش از مجموع 20 فرزند شهيد ، سه نفر از اين پدران آسماني متعلق به شركت پالايش نفت آبادان، دو نفر از اين عزيزان از شهداي شركت پالايش نفت تهران، يك نفر از شهداءي شركت پالايش نفت اصفهان و يك نفر از شهداءي شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي مي باشند.

وي با بيان اينكه اين مراسم تكريم در شركت هاي تابعه نيز برگزار شده است، افزود: در اين مراسم با حضور مديريت توسعه منابع انساني و مديريت برنامه‌ريزي تلفيقي، از یادگارهای شهداء با اهداء لوح تقديري از سوي مقام محترم عالي وزارت و همچنين بسته فرهنگي و گل تقدير بعمل آمد.

نوري تصريح كرد: سال هاي قبل روند براين منوال بود كه از خانواده ها براي شركت در مراسم دعوت مي شد ولي امسال به دليل شرايط كرونا و تجلي بيشتر مقام شامخ شهداء، بصورت حضوري در محل كار افراد با حضورمسئولين مذكور تقدير و تكريم انجام شد.

رئيس امور ايثارگران شركت ملي پالايش و پخش با اشاره به ساير اقدامات اين مجموعه در خصوص ترويج فرهنگ ايثارگري در ادامه افزود: هفته گذشته به مناسبت دهه مبارك فجر، با حضور مديرعامل محترم شركت جناب آقاي مهندس سالاري و مدیر محترم توسعه منابع انسانی شرکت جناب آقای ذنوبی با تعدادي از خانواده شهداء ديداري برگزار شد؛ اين درحالي است كه  حضور معاون وزير نفت در امور پالايش و پخش جهت انعكاس مشكلات اين خانواده ها در جهت تسهيل در اجراي اقدامات موثر بوده است.

وي در پايان با مهم برشمردن رسيدگي به وضعيت اشتغال خانواده هاي شهداء، ايثارگران و جانبازان تاكيد كرد: بايد تمام مسئولان و مديران دغدغه رسيدگي به احوالات این عزیزان را داشته و تلاش براي رفع مشكلات آنها را در صدر برنامه هاي خود قرار دهند. 

 


١٠:٢٩ - چهارشنبه ٢٧ بهمن ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٤٩٤    /    تعداد نمایش : ٣٣٧