چاپ        ارسال به دوست

باحضور مدير توسعه منابع انساني شركت پالايش و پخش

چالش ها و ضرورت ها در بخش منابع انساني بررسي شد

چالش ها و ضرورت هاي حوزه منابع انساني در نشست هم‌انديشي روساي روابط كار و مددكاري اجتماعي با حضور مدير توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران بررسي شد.

به گزارش پايگاه اطلاع‎رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران، مدير توسعه منابع انساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران در نشست هم‌انديشي روساي روابط كار و مددكاري اجتماعي كه روز گذشته (23 بهمن ماه) برگزارشد، با تبريك ولادت اميرالمومنين و گراميداشت روز مددكار، تصريح كرد: رسالت خطيري كه اين واحد برعهده دارد مي تواند از جنبه هاي انساني، اخلاقي، شريعتي و ديني مورد بررسي قرار بگيرد، تلاش و كمك به مددجويان بيانگر ادامه روش و سيره انبياء و اولياء الهي است.

حميدرضا ذنوبي با اشاره به اينكه متاسفانه امروز مشكلات خانوادگي و مسائل اقتصادي به موضوع اعتياد دامن زده است، افزود: غفلت هايي كه طي چندين سال گذشته درخصوص تعليق كميته مربوط به موضوع اعتياد صورت گرفته است، بايد برطرف شود.

ذنوبي در خصوص جايگاه تخصصي و حساس اين واحد بر ضرورت جذب نيروي كارآمد و متخصص تاكيد كرد و گفت: جذب نيرو بايد با اشراف و آگاهي صورت بگيرد.

به گفته وي تمامي گزارش اين نشست ها بايد به مديران شركت هاي مربوط منعكس شود و در صورت لزوم از حضور مديران در نشست ها جهت ارتقاء و افزايش كارايي روند موجود بهره ‎مند شد، تا مشكلات و چالش ها به نحو مطلوب و كارشناسانه رصد شوند.

ذنوبي با بيان اينكه در اين فرآيند از ساختارهاي سازماني نيز بايد استفاده شود، اظهار كرد: در جلسات بازديد از شركت ها مي توان با حضور همكاران ساختارهاي سازماني نسبت به اصلاح موضاعات و ارتقاء رويه بهره مند شد.

وي با اشار به بحث افزايش اعتبارات نيز بيان كرد: آماده كمك هستيم تا با همكاري شوراي عالي مديران در وزارت نفت در موارد لزوم مسائل مطرح و حمايت شوند، اميد مي رود تا با ديد مثبت وزارت نفت اين امر به سرانجام برسد.

همچنين رئيس روابط كار و مددكاري اجتماعي در ادامه اين مراسم با ارائه گزارشي از روند كار حوزه روابط كار و مددكاري اجتماعي به تشريح پيشنهادات و چالش هاي پيش رو پرداخت.

ليلا هاشمي درخصوص پيش بيني برنامه ها و اقدامات سال 1401، اذعان كرد: پايش سلامت روان كاركنان شركت، ارزيابي و رتبه‎بندي واحدهاي روابط كار و مددكاري اجتماعي در شركت هاي تابعه، برگزاري نشست هاي مشترك، بروزرساني دستور العمل كميته پيشگيري از اعتياد از جمله برنامه هايي است كه براي سال آتي جهت اجرا لحاظ شده است.

گفتني است، در پايان اين نشست به مناسبت روز مددكار با اهداء لوحي از كاركنان خدوم اين واحد قدرداني به عمل آمد. 

 


١٠:٤٠ - يکشنبه ٢٤ بهمن ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٤٨٦    /    تعداد نمایش : ٣٠٦