چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 17 خرداد

علی روح‌اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی از بیشترین میزان مصرف سی‌ان‌جی در استان نسبت به میانگین روزانه مصرف در مناطق دیگر خبر داد و گفت: بیش از 97 درصد تجهیزات در جایگاه‌های عرضه این سوخت پاک در استان فعال است.

به گفته وی بر اساس رتبه‌بندی مناطق کشور، این منطقه با بیش از یک میلیون و 941 هزار متر مکعب، رتبه اول متوسط مصرف روزانه در کشور را طی فروردین ماه سال‌جاری به خود اختصاص داده است.

/////////////////////////////////

تورج امانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس گفت: در راستای تحقق حقوق شهروندی و ارائه خدمات مطلوب به هموطنان، همکاران منطقه در نواحی تابعه پنج گانه اقدام به حذف رمز 2 هزار و 757 فقره کارت هوشمند سوخت در سال 99 کردند که در مقایسه با سال 98 به یک ششم کاهش یافته است.

/////////////////////////////////

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: طی فروردین و اردیبهشت ماه سال‌جاری، 38 میلیون و 500 متر مکعب سی‌ان‌جی در سطح استان مصرف شده است.

به گفته وی مصرف این میزان سی‌ان‌جی در بازه زمانی یاد شده صرفه‌جوئی همین میزان بنزین را در پی داشته است.

/////////////////////////////////

قلندرزاده؛ سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز گفت: سال گذشته، بیش از نه هزار کارت سوخت در شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز رمزگشائی شد.

 

 

 


١٢:٢٩ - دوشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧٨٢    /    تعداد نمایش : ١٠٠