چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبارشرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 18 آذرماه

سیدجواد فیض‌حسینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: طی هشت ماه گذشته و بعد از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت همچنین به دلیل تصمیمات شورای اقتصاد مبنی بر دوگانه‌سوز کردن خودروهای  عمومی و استقبال عمومی از این طرح، میزان مصرف سی‌ان‌جی در ۵۴ جایگاه این منطقه، نه درصد افزایش مصرف را نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشته است.

///////////////////////////////////

علی روح‌اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: در شرایط سخت کرونا ویروس با بهره‌برداری از سیصد و چهل و چهارمین جایگاه عرضه مواد نفتی در این منطقه، ارائه خدمات سوخترسانی به صورت بی‌وقفه ادامه دارد.

به گفته وی در جایگاه جدید سوخت مایع در چهار سکو، با ۱۶ نازل بنزین معمولی و چهار نازل بنزین سوپر عرضه می‌شود. 

 ///////////////////////////////

علی‌اکبر عربعامری؛ مدیر شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه شاهرود با اشاره به ذخیره‌سازی مطلوب سوخت برای ایام سرد سال گفت: برای سوخت‌رسانی در زمستان پیش رو از آمادگی کامل برخورداریم.

به گفته وی با توجه به موقعیت جغرافیایی و جوی منطقه و با اهتمام به برنامه‌ریزی‌های انجام شده و آمادگی قبلی، نظارت بر نحوه انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی و همچنین تأمین، ذخیره‌سازی و توزیع سوخت فروشندگی‌ها به ویژه در مناطق سرد و سخت‌گذر استان به طور مطلوب در حال انجام است.

///////////////////////////////

محمود تیردادی؛ رییس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی مهاباد گفت: از ابتدای امسال تاکنون ۱۴.۵ میلیون لیتر نفت سفید در مناطق روستایی این شهرستان برای استفاده در فصل زمستان توزیع شده است.

به گفته وی به منظور تامین و ذخیره‌سازی سوخت موردنیاز نقاط کوهستانی و سخت گذر، تاکنون سوخت ۹۰ درصد روستاهای واقع در این مناطق و ۷۸ درصد مابقی روستاهای این شهرستان توزیع شده است.

//////////////////////////////

فضل اله اکبری؛ معاون فنی عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس با اشاره به اینکه در بازدید‌ها و بازرسی‌های انجام شده از نازل‌های سوخت مشخص شد که نازل‌ها از استاندارد‌های لازم برخوردار بوده است، گفت: در 8 ماه گذشته 3 هزار و 650 نازل سوخت فعال در سطح استان فارس مورد پایش و براساس استاندارد‌های لازم کالیبره شدند.

//////////////////////////////

سعید جمشیدی؛ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: ۱۰۸ میلیون متر مکعب گاز CNG امسال از طریق ۶۲ جایگاه سوخت‌رسانی در نقاط مختلف این استان توزیع شد.

///////////////////////////////

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: مصرف سوخت سی‌ان‌جی در استان اردبیل طی آبان امسال بیش از 18 میلیون و 600 هزار لیتر بوده که نسبت به آبان سال گذشته، 6/15 درصد رشد داشته است.

///////////////////////////////

داوود عربعلی؛ معاون مدیر عملیات و فرمانده حوزه بسیج شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در بازدید از واحدهای عملیاتی و نواحی تابعه منطقه یزد عملکرد واحدهای کنترلی و نظارتی منطقه را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: تشکیل گروه‌های کنترلی و نظارتی بسیج، اقدامات جهادی وتکریم ارباب رجوع در حفظ و صیانت از سرمایه‌های ملی امری اجتناب ناپذیر است.

 

 

 

 

 


١٣:٤٤ - سه شنبه ١٨ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٢٩    /    تعداد نمایش : ٢٨٠