چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 4 آذرماه

امیر بنی‌کریمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: در آبان ماه سال‌جاری، روزانه یک میلیون و ۶۰۰ هزار متر مکعب سی‌ان‌جی در سطح استان فارس مصرف شد.

به گفته وي روزانه به طور میانگین ۱۵۰ هزار خودرو در استان از این سوخت استفاده می‌کنند که این مهم از طریق ۱۲۹ جایگاه فعال سی‌ان‌جی در سطح استان محقق شده است.

///////////////////////////////////////////

علی روح‌اللهی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با اشاره به رشد ۱۰ درصدی مصرف سی‌ان‌جی در بخش حمل و نقل استان در هفت ماه سال جاری گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان مهر ماه، بیش از ۴۱۱ میلیون مترمکعب گاز طبیعی در ۱۷۲ جایگاه استان توزیع شده است.

به گفته وي با استقبال بخش خصوصی برای سرمایه‌گذاری در احداث جایگاه‌های سی‌ان‌جی و برنامه‌های حمایتی مربوط به گازسوز کردن خودروهای عمومی باری و مسافری، انتظار می رود رشد مصرف سوخت گاز طبیعی روندی رو به رشد داشته باشد.

//////////////////////////////////////

مجتبي شکوری؛ مدیر شرکت ملي پخش فرآورده های نفتی خراسان شمالی گفت: مصرف کنندگان نفت سوز فاقد گاز طبیعی در شهـرستان‌های بجنورد، اسفراین، شیروان، فاروج، گرمه، جاجرم، مانه وسملقان و راز و جرگلان می‌توانند ازطریق فروشندگی‌ها و عاملین فروش نفت سفید سهمیه خود را دریافت کنند.

////////////////////////////////////////

عبدالرضا انتظاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد با اشاره به اجرای طرح تبدیل رایگان خودرو‌های عمومی تاکسی، وانت و کامیونت‌های بنزین سوز به دوگانه‌سوز گفت: پس از ثبت نام متقاضیان خودرو‌های عمومی در سامانه، تاکنون 383 دستگاه خودرو در استان یزد، در سه مرکز مجاز به صورت کاملا رایگان به دوگانه سوز تبدیل شدند.

///////////////////////////////////////

حمید حبیبی؛ مدیر شرکت ملي پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان با اشاره به کاهش چشمگیر قاچاق انواع فرآورده‌های نفتی گفت: پایش ماهانه مصرف و ساماندهی، کنترل و ادامه روند استانداردسازی سهمیه، مدیریت برداشت نفت‌گاز سهمیه کارت آزاد در جایگاه‌ها از اقدامات پیشگیرانه در این زمینه بوده است.

///////////////////////////////////////

احمد شیرانی‌اصل؛ مدیر روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: بر اساس تصمیم شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، با راه‌اندازی زیرساخت بانکی و با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب سرپرست خانوار سهمیه نفت سفید در کارت بانکی ذخیره می‌شود.

به گفته وی در این ماه برای خانواده‌های یک تا چهار نفره 400 لیتر و خانواده‌های بیش از چهار نفر 600 لیتر نفت سفید تخصیص یافته است.

 

 


١٣:٣٢ - سه شنبه ٤ آذر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤١٦    /    تعداد نمایش : ٢٥٢