چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 27 آبان

محمد حسین باقری؛ مدیر طرح CNG شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به  اينكه تاکنون ۱۷۷ هزار نفر برای گاز سوز کردن خودرو‌های عمومی ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۷۷ هزار خودرو مشمول آن شده اند، در خصوص فرآیند گازسوز کردن خودرو‌های اینترنتی گفت: فاز اول طرح گاز سوز کردن شامل خودرو‌های عمومی، تاکسی ها و وانت بار‌ها می شد که با توجه به شرایط  موجود ابتدا باید آمار ثبت نام این خودرو‌ها مشخص شود. براساس مصوبه  ابلاغ شده، خودرو‌های اینترنتی در فاز دوم ثبت نام برای دوگانه سوز کردن قرار دارند.

////////////////////////////

سعید جمشیدی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: گازسوز کردن خودروهای عمومی گامی موثر در راستای تحقق اهداف حقوق شهروندی است و از آغاز طرح تاکنون بیش از یک‌هزار و ۶۰ دستگاه خودروی عمومی در سطح استان موفق به نصب تجهیزات گازسوز شدند.

/////////////////////////////

تورج امانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس گفت: این منطقه به ‌منظور نظارت و کنترل بر توزیع سوخت، صیانت از حقوق شهروندی و مبارزه با انحراف فرآورده‌های نفتی، از ابتدای سال جاری تا پایان آذرماه، ۲۱۶ بازدید از مصرف‌کنندگان عمده سوخت (صنایع، کشاورزی و اصناف) و همچنین سه هزار و ۱۴۵ بازديد از مجاری عرضه سوخت در سطح منطقه انجام داده است.

/////////////////////////////

امیر بنی‌کریمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس با اشاره به حضور کارکنان منطقه در روستاهای کم‌برخودار و ثبت‌نام تعداد سه هزار خانوار روستایی متقاضی دریافت نفت سفید در سامانه سدف، گفت: با این میزان ثبت‌نام، بیش از ۸۵ درصد از خانوارهای فاقد گاز طبیعی در استان ثبت‌نام و تایید نهایی شده‌اند.

/////////////////////////////

عبدالله گیتی‌منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: در حال حاضر تمام جایگاه‌های عرضه سوخت در استان به دستگاه پرداخت الکترونیکی بها مجهز بوده و نیازی به استفاده از پول نقد نیست.

//////////////////////////////

فاطمه کاهی سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور گفت: سقف ذخیره سهمیه بنزین در کارت‌های سوخت ۵۴۰ لیتر است و مالکان خودرو به هیچ عنوان نگران حذف سهمیه خودرو خود نباشند.

به گفته وي از زمان درخواست کارت سوخت تا زمانی که کارت به دست افراد می‌رسد، سهمیه ماهانه بنزین در کارت شارژ می‌شود و جای نگرانی برای از بین رفتن ذخیره سهمیه بنزین نیست.

////////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی فرآورده‌های نفتی منطقه پخش کرمانشاه با اشاره به اينكه ۱۰۰ درصد خانوارهای کرمانشاهی گاز مایع دریافت می کنند، گفت: قیمت سراسری و مصوب هر کپسول ۱۱ کیلویی در کشور قیمت ۹ هزار و ۷۰۰ تومان است و این قیمت در مرکز استان تا دورترین نقاط مرزی یکسان است و سهمیه مورد نیاز خانوارها توسط ۲۴۰ عامل توزیع سیار در سراسر استان توزیع می شود.

///////////////////////////

مسعود سهرابي؛ رئیس بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفت: حادثه آتش‌سوزی پمپ بنزین میدان مرکزی میوه و تره بار خیابان پیروزی تهران ناشی از تجمع بخارات در محفظه جایگاه و سرایت آن به نفتکش در حال تخلیه فرآورده بوده است.

/////////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های منطقه همدان با اشاره به اقدامات منطقه در پیشگیری و مبارزه با ویروس کرونا گفت: این منطقه با برگزاری جلسات متعدد هم اندیشی و هماهنگی با معاونت‌ها، روسای واحدهای ستادی، عملیاتی و نواحی تابعه، راهکارهای مناسب و مبتنی بر اصول و پروتکل‌های بهداشتی را اتخاذ و اجرا کرده است.

////////////////////////////////

همزمان با آغاز طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع مصرف خانوار در کشور، تاکنون بیش از ۲۰ هزار نفر از شهروندان متقاضی دریافت گاز مایع در منطقه آبادان موفق به ثبت‌نام در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی (سدف) شدند.

 

 


١٣:٢٦ - سه شنبه ٢٧ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٠٨    /    تعداد نمایش : ٢٧٩