چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی؛ 26 آبان

فاطمه کاهی؛ سخنگوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی کشور با اشاره به آخرین وضعیت کارت‌های سوخت معطله در باجه‌های پستی گفت: کارت‌های سوخت به ترتیب درخواست‌ها درحال صدور وتوزیع هستند و تاکنون 400 هزار کارت سوخت صادر، پاکت گذاری و ارسال شده است و به زودی به دست متقاضیان می رسد.

///////////////////////////

حسین صادقیان؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان با اشاره به افتتاح و راه‌اندازی یکصد و شصت و چهارمین جایگاه سی‌ان‌جی در استان اصفهان، گفت: جایگاه تک منظوره سی‌ان‌جی با نام یاس بوسعیدی واقع در خیابان امام خمینی، خیابان امام رضا، تحت پوشش ناحیه مرکزی افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

///////////////////////////

فرهاد همراه؛ رئیس امور جایگاه‌های سی‌ان‌جی منطقه تهران با اشاره به  ۱۸۶ جایگاه فعال عرضه گاز طبیعی فشرده در استان،  گفت: به منظور حصول اطمینان از شرایط ایمنی و استانداردسازی، این جایگاه‌ها هر ساله به صورت ادواری با همکاری سازمان استاندارد کشور، مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرند.

به گفته وی در شش ماهه اول سال جاری ۳۸۰ مورد بازدید از جایگاه توسط کارشناسان منطقه تهران انجام شده است.

////////////////////////////

عیسی افتخاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان گفت: به استناد جدیدترین شاخص‌های ارزیابی عملکرد مناطق ۳۷گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، منطقه گلستان با کسب بالاترین امتیاز در دوره ارزیابی شش ماهه دوم سال۹۸، رتبه نخست در بین مناطق هم سطح و تمامی مناطق را به دست آورد.

////////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه با اشاره به اینکه کم فروشی بنزین در جایگاه‌های سوخت صورت نمی‌گیرد، گفت: هم اکنون حدود 56 هزار خانوار درکرمانشاه وجود دارند که نیازمند تامین سوخت مانند نفت سفید و سیلندر گاز مایع هستند، سهمیه کافی برای همه این خانوار‌ها در نظر گرفته شده است.

///////////////////////////

امیر بنی کریمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس با اشاره به حضور نیرو‌های منطقه در روستای‌ها کم برخودار و ثبت نام 3 هزار خانوار روستای متقاضی دریافت نفت سفید در سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی ، سدف به نشانی https:// newtejaratasan.niopdc.ir، گفت: با این میزان ثبت نام بیش از 85 درصد از خانوار‌های بدون گاز طبیعی در استان ثبت نام و تایید نهایی شده اند.

////////////////////////////

پیمان بهرامی؛ مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی لرستان گفت: 51 میلیون و 872 هزار لیتر گازوئیل بین مصرف کنندگان بخش کشاورزی در سراسر استان توزیع شد.

//////////////////////////

علی‌اکبر عرب عامری؛ مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی استان سمنان گفت: پنج هزار و ۳۰۰ خانوار محروم از گاز طبیعی استان سمنان تاکنون در طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع ثبت‌نام کردند و این در حالی است که حدود هفت‌هزار خانوار محروم از گاز طبیعی در استان وجود دارد.

 //////////////////////

بهمن علیپور؛ سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان گفت: طبق مصوبه اخیر شورای اقتصاد حدود یک میلیون و 460 هزار خودرو در سطح کشور با اعطای تسهیلات رایگان به سمت استفاده از سوخت پاک و ارزان سی ان جی هدایت خواهند شد.

 

 

 


١٣:٣٣ - دوشنبه ٢٦ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٤٠٧    /    تعداد نمایش : ٢٨٦