چاپ        ارسال به دوست

مراسم تودیع و معارفه رؤسای قدیم و جدید حراست شرکت ملی پالایش و پخش برگزار شد

به گزارش پایگاه شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، در این نشست مجتبی فرمهینی فراهانی به عنوان رئیس جدید حراست این شرکت معرفی و از زحمات فاضل نوری در زمان سرپرستی و همچنین اقبال انصاری رئیس پیشین این اداره قدردانی شد.

علیرضا صادق آبادی، مدیرعامل شرکت در این مراسم گفت: امیدواریم با آمدن نیروی جدید، ایده ها و تفکرات نو هم به این شرکت وارد شود.

وی ضمن قدردانی از رئیس پیشین و خوش آمدگویی به رئیس جدید شرکت عنوان کرد: سعی و تلاش ما گام برداشتن به سمت رشد و تعالی سازمانی است که امیدواریم موفق شویم.

همچنین حسین حاجی حسینی، رئیس سازمان حراست صنعت نفت نیز گفت: شرکت ملی پالایش و پخش از جمله شرکتهایی است که با مردم سرو کار و دارد؛ بنابراین از حساسیت ویژه ای برخوردار است.

وی با بیان اینکه مشکلات و معضلات اجتماعی باید به حداقل ممکن کاهش یابد، افزود: حراست در این شرکت باید در حوزه های اجتماعی، برون سازمانی و درون سازمانی فعالیت داشته باشد.

حاجی حسینی ادامه داد: نیروهای حراست باید تمام تلاش شان را به کار ببرند تا با تدبیر و حسن نیت، خدمات خوبی ارائه کنند.

وی با تاکید بر حفظ حرمت افراد، افزود: ما باید روابط خوب و حسنه ای با زیرمجموعه ها داشته باشیم و از برخی برخوردها با اغماض بگذریم.

رئیس سازمان حراست صنعت نفت اظهار کرد: انتظار من از رئیس جدید اینست که بتواند هماهنگی و همکاری مطلوبی با شخص مدیرعامل و همچنین مدیران زیرمجموعه این شرکت داشته باشد تا بتوانیم برمشکلات احتمالی فائق بیاییم.

 


شنبه ٤ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١١٦٦٧    /    تعداد نمایش : ٢٢٣٩