چاپ        ارسال به دوست

در یک نشست تخصصی

کاتالیست های تولید داخل کشور مورد بررسی قرار گرفت

 

آخرین وضع تولید کاتالیست از سوی شرکت های داخلی و آزمایش آخرین وضع کاتالیست های مورد استفاده در پالایشگاه های کشور در یک نشست تخصصی کمیته کاتالیست پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی بررسی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در این نشست که با حضور نمايندگان همه شركت هاي پالايشي و به ميزباني مديريت هماهنگي و نظارت بر توليد ستاد شرکت ملی پالايش و پخش برگزار شد موارد مهمی مورد بحث و هم اندیشی قرار گرفت و پس از آن تصمیم های لازم در این باره اخذ شد.

بر اساس این گزارش نتايج آزمایش‌‌هاي انجام شده از سوی پژوهشگاه صنعت نفت روي كاتاليست هاي HTSC و ZNO توليدي شركت خوارزمي بررسی شد.

همچنین از تخليه كاتاليست‌هاي واحدRCD شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند (Train B) در آبان ماه گزارشی ارائه و نيز آخرين وضع پروژه تعويض بخشي از كاتاليست‌هاي RCD چيني موجود به منظور كاهش ميزان ذرات وگرد و غبار آنها بررسی شد.

آخرين وضع شرايط فرآيندي واحد  CRUپالايشگاه آبادان و همچنین آخرين وضع شرايط فرآيندي واحد ايزومريزاسيون پالايشگاه‌هاي تهران و اصفهان که همگی با كاتاليست های توليد داخل بارگیری شده اند نیز مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

 

 

 


٠٩:٥٣ - دوشنبه ١٥ بهمن ١٣٩٧    /    شماره : ١١٤٧٧    /    تعداد نمایش : ١٢٠٦