طرح طبقه بندی مشاغل در شرکت پالایش نفت بندرعباس اجرا شد
مدیر توسعه منابع انسانی شرکت پالایش نفت بندرعباس با اشاره به اجراي طرح طبقه بندی مشاغل برای کارکنان قراردادی تابع قانون کار دراين شرکت گفت: با بررسی و پیگیری های انجام شده و اخذ مجوزهای لازم، طرح طبقه بندی مشاغل برای ٢ هزار و ٧٨٠ نفر از کارکنان قراردادی تابع قانون کار‌ شاغل در این شرکت از اول اسفندماه ١٣٩٩ اعمال شد.
 ١٤:١٩ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 18 اسفند
مجاهد سعدی‌آل‌کثیر؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آبادان بیان این که نظارت و کنترل تجهیزات جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه و بررسی کیفی آنها در اولویت بازدیدها قرار دارد، گفت: در سال‌جاری و به منظور حفظ و صیانت از حقوق شهروندی از ۸۴۵ نازل‌ فعال در جایگاه‌های عرضه سوخت منطقه بازدید انجام شد.
 ١٢:٣٧ - دوشنبه ١٨ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 17 اسفند
سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده های نفتی با اشاره به آتش‌سوزی سه مخزن سوخت در گمرک "ابو نصر فراهی" در مرز ایران و افغانستان، گفت: براساس بررسی‌هایی اولیه مخازن مذكور در خاک افغانستان بوده است ودر مالکیت شرکت ملی پخش نیستند.
 ١٤:٢٢ - يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
رتبه دوم روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش در جشنواره فیلم و عکس
روابط عمومی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران موفق به کسب رتبه دوم بخش عکاسی جشنواره فیلم و عکس صنعت نفت شد.
 ١٢:٣٣ - يکشنبه ١٧ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
انتصاب در هسته گزینش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی
دبیر هیئت مرکزی گزینش وزارت نفت در حکمی، سرپرست هسته گزینش شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران را منصوب کرد.
 ١٤:٢٦ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی
مشکلی برای شارژ روزانه کارت سوخت خودروهای سنگین وجود ندارد
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی با اشاره به راه اندازی سامانه سوخت هوشمند و شارژ روزانه کارت سوخت خودروهای سنگین گفت: تا کنون شارژ کارت سوخت به صورت روزانه اتفاق نیفتاده اما شرکت ملی پخش در صورت دریافت اطلاعات پیمایش روزانه از سوی سازمان راهداری مشکلی از جهت شارژ روزانه کارت سوخت خودروهای سنگین نخواهد داشت.
 ١٤:١٨ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
ممانعت از عدم النفع 5 ساله صادرات بنزین با توسعه CNG
ایجاد ظرفیت پالایشی تولید ۲۰ میلیون لیتر بنزین نیازمند سرمایه‌گذاری ۱۵ میلیارد دلاری و صرف پنج سال زمان است، با این کار علاوه بر تحمیل هزینه‌های بیشتر، به مدت پنج سال عدم‌النفع صادرات بنزین نیز به کشور تحمیل خواهد شد. در حالی که می‌توان با سرمایه‌گذاری یک میلیارد دلاری و توسعه سی.ان.جی در کشور، ۲۰ میلیون لیتر بنزین را با ۲۰ میلیون متر مکعب سی.ان.جی جایگزین کرد.
 ١٣:٤٦ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 16 اسفند
کورش بالادست؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان گفت: طی یازده ماه گذشته، ۴۴ هزار و ۴۷۶ تن ال‌پی‌جی (گاز مایع) در استان گیلان مصرف شده است.
 ١٢:٤٩ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
اسید کلریدریک پالایشگاه بندر عباس برترین محصول ایرانی شد
مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس با اشاره به برگزاری پنجمین جشنواره ملی نوآوری محصول برتر ایرانی گفت: طرح تولید اسید کلریدریک گازی شرکت پالایش نفت بندرعباس با دریافت لوح زرین این جشنواره به عنوان محصول برتر ایرانی در سال ۱۳۹۹ معرفی شد.
 ٠٩:٥٨ - شنبه ١٦ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
صنعت پتروپالایشگاهی توسعه می یابد
تولید ۱۲ هزار تن پروپیلن در شرکت پالایش نفت بندرعباس
مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس با اشاره به ضرورت توسعه صنعت پتروپالایشگاهی در کشور گفت: با اجرای طرح ارتقاء کیفیت محصولات سنگین در شرکت پالایش نفت بندرعباس، این شرکت به توانایی تولید ۱۲ هزار تن پروپیلن در سال دست می‌یابد.
 ٢٠:٣٨ - چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 13 اسفند
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار از دوگانه‌سوز کردن رایگان یک هزار و ۳۴ خودرو عمومی در سطح منطقه خبر داد و گفت: دو کارگاه مجاز برای دوگانه‌سوز کردن در غرب خراسان رضوی فعال است که فرآیند دوگانه‌سوز کردن خودروها را انجام می‌دهند.
 ١٢:٤١ - چهارشنبه ١٣ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش مطرح کرد
ضرورت افزایش سهم گاز طبیعی در سبد سوخت کشور
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: گاز طبیعی سوخت ملی است که باید سهم آن در سبد سوخت کشور به درصد قابل قبولی افزایش پیدا کند.
 ٢١:٠١ - سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ؛ 12 اسفند ماه 99
سومین محموله سوختی (نفت سفید) به ظرفیت ۵۰۰ هزار لیتر روز سه‌شنبه پس از بارگیری از انبار نظامیه اهواز راهی شهر زلزله زده "سی‌سخت" در استان کهگیلویه و بویراحمد شد..
 ١٢:٥٢ - سه شنبه ١٢ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 11 اسفند
معاون شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از طرح تبدیل خودرو‌های مسافربر شخصی به دوگانه‌سوز بنزین - CNG با اولویت خودروهای پرمصرف خبر داد و گفت: از این هفته با اجراي طرح تبديل خودروهاي مسافربر شخصی افرادی که تاکسی بر اینترنتی و یا مسافر بر شخصی هستند می‌توانند در سایت ما ثبت نام کنند.
 ١٣:٠٥ - دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
توضیحات وزارت نفت درباره کیفیت سوخت تحویلی به نیروگاه‌ها
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پاسخ به مطلبی در خبرگزاری خانه ملت با عنوان «سوخت تحویلی به نیروگاه‌ها ۱۰۰ برابر حد مجاز دی‌اکسید گوگرد تولید می‌کند» برای تنویر افکار عمومی توضیحاتی منتشر کرد.
 ١٠:١٤ - دوشنبه ١١ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
۷۰ درصد از پالایشگاه ستاره خلیج فارس پس از سال ۹۲ اجرا شد
اداره کل روابط عمومی وزارت نفت در پاسخ به گزارشی با عنوان «انتقاد از گذشته برای پوشاندن کارنامه خالی» که روز پنجم اسفندماه امسال در روزنامه وطن امروز چاپ شده است، توضیحاتی را به‌منظور تنویر افکار عمومی منتشر کرد.
 ١٣:٣٢ - يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 10 اسفند
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به اهمیت پایانه مرزی باشماق مریوان در بحث صادرات با اقلیم کردستان عراق، گفت: با توجه به افزایش قابل توجه تردد روزانه بیش از ۴۵۰ دستگاه کامیون ترانزیتی و ترانشیپی در این پایانه مرزی، تلاش مجموعه این شرکت در استفاده از سامانه‌های نرم‌‎افزاری و پایش و اقدامات کنترلی کارکنان شرکت موجب جلوگیری از عرضه خارج از شبکه نفتگاز، صرفه‌جویی در مصرف سوخت، جمع‌آوری دلالان سوخت، تسریع در امور کنترل کامیون‌های ترانزیتی و درآمدزایی برای دولت می‌شود.
 ١٢:٤٥ - يکشنبه ١٠ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
تحميل خسارت هاي سريالي بدنبال ورود ال پي جي به سبد سوخت خودرو
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی سی.ان.جی کشور با بيان ینکه در شرایطی که هیچ زیرساختی برای عرضه ال.پی.جی به صورت استاندارد در سبد سوخت خودرو وجود ندارد گفت: آغاز عرضه ال.پی.جی در اين بخش به معنای خسارت پشت خسارت است.
 ١٤:٠٣ - شنبه ٩ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
قرارداد طرح بهینه‌سازی بنزين پالایشگاه نفت تهران امضا شد
قرارداد اجرای طرح بهینه‌سازی فرآیند و ارتقای کمّی و کیفی کل بنزین تولیدی پالایشگاه نفت تهران با شرکت چگالش به‌عنوان پیمانکار طرح امضا شد.
 ١٣:٢٥ - شنبه ٩ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>
سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 9 اسفندماه
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: تاکنون پنج هزار خودرو عمومی در این استان به صورت رایگان گازسوز شدند و یک هزار و ۱۰۰ خودرو نیز در نوبت گازسوز شدن قرار دارند.
 ١٣:٠٥ - شنبه ٩ اسفند ١٣٩٩ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>