در شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند برگزار شد
طراحی و ساخت مکانیزم back stop جهت استفاده درفن های هوایی
با پیگیری و دقت نظر کارشناسان و مهندسین شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند و باطراحی و ساخت مکانیزمback stop جهت استفاده درفن های هوایی پالایشگاه، به صورت قابل ملاحظه ای از هزینه های تعمیر و نگهداری این فن ها و تجهیزات جانبی آنها کاسته شد .
 ٠٩:٥٨ - چهارشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در راستای اجرای طرح راهیان پیشرفت
شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند اردوهای بازدید یک روزه برگزار کرد
شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند در قالب طرح راهيان پيشرفت، اردوهاي يك‌روزه بازديد دانشجويان، اساتيد و دانش آموزان را از اين پالايشگاه برگزار كرد.
 ٠٩:٥٣ - چهارشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
حوزه مقاومت بسيج شركت ملي پالايش و پخش برگزار كرد؛
برپايي غرفه هاي فرهنگي و ايستگاه صلواتي در حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)
حوزه مقاومت بسیج شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و شرکت های تابعه به مناسبت گرامیداشت سی و چهارمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، غرفه های فرهنگی و ایستگاه صلواتی برپا کردند.
 ٠٩:٤٦ - چهارشنبه ١٧ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
به مناسبت هفته محیط زیست و تداوم پویش ملی مسیر سبز- ایران پاک
محور مواصلاتی شهرستان شازند با مشارکت شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند پاکسازی شد
به مناسبت فرارسیدن هفته محیط زیست و تداوم پویش ملی مسیر سبز- ایران پاک ، از دست اندارکاران پاکسازی محور مواصلاتی شهرستان شازند با حضور جمعی از مسئولین منطقه و استان تقدیر شد .
 ٠٩:١٩ - سه شنبه ١٦ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار ناترازی و واردات بنزین در آینده نزدیک‌
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش گفت: مصرف روزانه بنزین 110 میلیون لیتر است و مصرف و تولید سربه‌سر شده‌اند؛ سالانه بیش از یک میلیون خودرو عرضه می‌شود و هیچ خودرویی هم اسقاط نمی‌شود، در صورت ادامه همین روند‌، ما به ناترازی بنزین خواهیم رسید و واردکننده خواهیم شد.
 ٠٨:٤٣ - سه شنبه ١٦ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
هشدار ناتراز شدن مصرف و تولید بنزین/رشد ۱۲ و نیم درصدی مصرف بنزین طی دو ماه
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با هشدار نسبت به ناتراز شدن تولید و مصرف بنزین در کشور گفت: مصرف بنزین در دو ماهه ابتدایی امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد ۱۲.۵ درصدی داشته است.
 ٠٨:٣١ - سه شنبه ١٦ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
درآمدهای مرزی از محل اجرای طرح «باک پر» در مرز بازرگان به روزانه ۵ میلیارد تومان رسید
افزایش درآمدهای مرزی دولت با اجرای موفق طرح «باک پر»/ اجرای سراسری طرح
طرح موفقیت‌آمیز باک پر که به‌منظور پایش و کنترل سوخت‌رسانی مرزی از روزهای پایانی سال گذشته در منطقه ارومیه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اجرایی شده است، ‌افزایش محسوس و خیره‌کننده درآمدهای مرزی دولت (تا روزانه ۵ میلیارد تومان فقط از یک نقطه مرزی) را به همراه داشته و احتمال اجرای آن در دیگر مناطق مرزی کشور جدی شده است.
 ٠٨:١٦ - سه شنبه ١٦ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
جایگزینی کارت‌های بانکی با کارت‌های سوخت در چه مرحله‌ای است؟
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی گفت: در حال اجرای فرآیند آزمایشی هستیم که بتوانیم از کارت بانکی هم بجای کارت سوخت استفاده کنیم؛ این کار نیاز به دریافت اطلاعات مربوط به خودرو و الحاق آن به سامانه هوشمند سوخت دارد که کارهای نرم‌افزاری آن انجام شده است.
 ١٤:٣٧ - شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش تأکید کرد
ضرورت ورود شرکت‌های پالایشی به پروژه‌های پالایشگاهی فراسرزمینی
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از ضرورت حضور شرکت‌های پالایشی در پروژه‌های پالایشگاهی فراسرزمینی خبر داد و گفت: ورود به بازارهای جهانی بیش از پیش احساس می­‌شود زیرا با این اتفاق جایگاه ما در جهان تثبیت خواهد شد.
 ٠٨:٠٧ - شنبه ١٣ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران تأکید کرد
هیچ تغییری در سهمیه و قیمت بنزین در دستور کار نیست
شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه‌ای اعلام کرد که هیچ تغییری در مقدار سهمیه بنزین اعمالی در کارت‌های سوخت شخصی و قیمت بنزین در دستور کار نیست.
 ٠٨:٤٦ - چهارشنبه ١٠ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خبر داد
ناوگان خودروهای سنگین خارجی کارت سوخت اعتباری دریافت می‌کند/ هم‌افزایی با دانش‌بنیان‌ها برای بومی‌سازی کارتخوان‌ جایگاه‌های سوخت
مدیر سامانه هوشمند سوخت شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از بومی‌سازی کارتخوان‌ جایگاه‌های عرضه سوخت با مشارکت‌ شرکت‌های دانش‌بنیان خبر داد و گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده، ناوگان خارجی حمل‌ونقل سنگین پس از ورود به کشور، کارت سوخت اعتباری دریافت می‌کند.
 ١٥:٤١ - دوشنبه ٨ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
تکذیب چندباره شرکت ملی پالایش و پخش در خصوص بنزین
شرکت ملی پالایش و پخش فراورده های نفتی ایران به دنبال شایعات اخیر حول محور بنزین، کیفیت و گرانی آن تکذیب های چندباره به بازار داغ شایعه های بنزینی صادر می کند.
 ١٢:٤٧ - دوشنبه ٨ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
در شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند
عمليات تعميرات اساسي ، تخليه و بارگيري كاتاليست هاي خط A از واحد RCD با موفقيت به پایان رسيد
‌‌‍‌‌‌عمليات تعميرات اساسي ، تخليه و بارگيري كاتاليست هاي خط A از واحد RCD با موفقيت به پایان رسيد و واحد مذکور در مدار تولید قرار گرفت .
 ١٢:١٥ - دوشنبه ٨ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند خبر داد
گام بلند پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند در مسیر ساخت داخل
مدیرعامل شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند از تلاش‌های متخصصان این مجموعه برای داخلی‌سازی قطعات تجهیزات کمپرسورهای این پالایشگاه خبر داد و گفت: با تلاش متخصصان داخلی این پالایشگاه، قطعاتی که پیش از این با قیمت بسیار بالایی از خارج از کشور تهیه می‌شد، هم‌اکنون در داخل تولید می‌شود.
 ٠٩:٤٢ - دوشنبه ٨ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
بازدید نمایندگان کمیسیون اصل ۹۰ مجلس از پالایشگاه نفت بندرعباس
نمایندگان کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی در سفر به هرمزگان از پالایشگاه نفت بندرعباس بازدید کردند.
 ٠٨:٣٨ - دوشنبه ٨ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
برای تعمیرات اساسی باراندازهای بندر شهید رجایی
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی و سازمان بنادر و دریانوردی تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند/ ضریب ایمنی تأسیسات اسکله بندر شهید رجایی افزایش می‌یابد
تفاهم نامه مابین شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و سازمان بنادر و دریانوردی به‌منظور تعمیرات اساسی باراندازهای (اسکله‌های) بندر شهید رجایی امضا شد.
 ١٠:٠٣ - يکشنبه ٧ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
دستاورد آزادسازی خرمشهر در ادامه مسیر انقلاب اثرگذار بود
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با بیان اینکه باید مباحث جنگ را به درستی تبیین کرده و به نسل جدید منتقل کنیم تا زمینه امیدواری شکل بگیرد، گفت: دستاوردی که از جنگ و آزادسازی خرمشهر داریم در ادامه مسیر جمهوری اسلامی اثرگذار بود.
 ١٠:٣١ - شنبه ٦ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
بررسی رویدادهای صنعت پالایش در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت
گردهمایی پالایشی و پتروپالایشی‌ها در هوای اردیبهشتی چمران
شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران و شرکت‌های زیرمجموعه‌اش در کنار فعالان بخش خصوصی در حوزه پالایش و پتروپالایش، سازندگان تجهیزات صنایع پالایشی و شرکت‌های خصوصی فعال در صنعت سی‌ان‌جی در نمایشگاه بیست‌وهفتم نفت تهران طی روزهای پایانی اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران در اتوبان چمران گرد هم آمدند و درباره نیازها و دستاوردهایشان گفت‌وگو کردند و از وضع دستیابی به دانش فنی در صنایع پالایشی مطلع شدند.
 ١٠:٠٩ - جمعه ٥ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر نفت در مراسم امضای تفاهم نامه تولید پترولیوم کک اعلام کرد:
ایجاد 1.2 میلیون بشکه ظرفیت پالایشی در منطقه خلیج فارس
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با تاکید بر اینکه جلوگیری از خام فروشی سیاست دولت سیزدهم است، گفت: اکنون در منطقه خلیج فارس، پالایشگاه بندرعباس با ظرفیت 360 هزار بشکه و پالایشگاه ستاره خلیج فارس با 420 هزار بشکه وجود دارد. همچنین ساخت پالایشگاه مهر خلیج فارس با ظرفیت 120 هزار بشکه و پتروپالایشگاه شهید سلیمانی با ظرفیت 300 هزار بشکه در دستور کار قرار دارد و با بهره برداری از این طرح ها، در آن منطقه ظرفیت پالایشی به بیش از1.2 میلیون بشکه می رسد.
 ١٥:١٣ - چهارشنبه ٣ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>
معاون وزیر نفت:
ضرورت توجه به ایمنی با خصوصی سازی پالایشگاه ها/ چالش های زیست محیطی صنعت پالایش تنها مربوط به کیفیت سوخت نیست
مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به توجه به خصوصی سازی پالایشگاه ها گفت: باید توجه بیشتری به مسائل ایمنی و دقت در میدان عمل داشته باشیم، نباید چالش زیست محیطی در این صنعت تنها به سوخت و کیفیت آن ختم شود.
 ١١:١٨ - سه شنبه ٢ خرداد ١٤٠٢ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>