چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛1 تيرماه

تورج امانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس گفت: واحد مهندسی فرآورده‌های منطقه چالوس، بیش از ۶۷۰ بازدید میدانی با هدف سوخترسانی بی‌وقفه در جایگاه‌ها و در بخش‌های مختلف از جمله صنعتی و کشاورزی در دو ماهه نخست سال ۹۹ در سطح این منطقه انجام داده است.

//////////////////////////////////////

سیدجواد فیض‌حسینی؛ مدير شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: با توجه به اختلاف شدید قیمت سوخت بین ایران و کشور همسایه (عراق) و به منظور کنترل و نظارت‌های لازم بر سوخت کامیون‌های ورودی و خروجی در این بازارچه‌ مرزی، بازرسان اعزامی این منطقه با همکاری نیرو‌های مرزبانی و با تشدید نظارت‌های غیر محسوس و اقدامات انجام شده با به کارگیری سیستم‌های نرم‌افزاری، موجودی سوخت باک کامیون‌های عراقی به بازارچه مرزی کیله را اندازه‌گیری و کنترل می‌کنند.

////////////////////////////////////

فائزه منتظری؛ سرپرست مدیریت برنامه‌ریزی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به  مزایای "سامانه سدف" (سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی) گفت: بر اساس دستورالعمل‌های مبارزه با قاچاق کالا و ارز تمام مسئولیت‌ها در این سیستم شفاف سازی شده است.

وي شفاف‌سازی، احراز هویت، کوتاه کردن زمان دریافت سوخت، جلوگیری از رفت و آمد مشتریان به شرکت و ثبت مشخصات درخواست کننده به ویژه شماره تلفن همراه برای ارسال پیام کوتاه و اطلاع رسانی به مشتریان را از خصوصیات بارز این سامانه برشمرد.

 

 


١٣:٢٧ - يکشنبه ١ تير ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٦٢    /    تعداد نمایش : ١٩٢