چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در 27 فروردین ماه

 

با حکم مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران، "مسعود سهرابی" به عنوان "سرپرست اداره بهداشت، ایمنی، محیط زیست و پدافند غیر عامل" این شرکت منصوب شد.

برنامه‌ریزی و هدایت فعالیت‌های مرتبط در چارچوب دستورعمل‌ها و استانداردهای مصوب، ارتقاء بهداشت، ایمنی، محیط زیست، پدافند غیر عامل و مدیریت بحران، نظارت بر عملکرد طرح‌ها و پروژه‌ها و پیمانکاران، ارتقاء دانش نظری و توسعه مهارت‌های راهبردی کارکنان، پیشگیری و کاهش عوامل مخاطره‌آمیز و آسیب‌رسان از طریق بهبود فن‌آوری، نظارت عالیه بر حسن اجرای جلسات کمیته‌های فرعی بخشی از موارد مهمی است که کرامت ویس‌کرمی در این حکم به آن اشاره کرده است.

***************

با همکاری واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌ایی) شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه البرز و شهرداری شهر فردیس، پارکینگ نفتکش‌های انبار نفت شهید دولتی کرج ضد عفونی شد.

***************

جمعی از مسئولان ستاد اجرایی و عملیاتی پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا از تعدادی جایگاه‌های عرضه سوخت شهر یزد بازدید کردند و از رعایت مسائل بهداشتی و اجرای پروتکل‌های ابلاغ شده توسط جایگاه‌های سوخت اظهار رضایت کردند.

***************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان از اعلام اولین کالا برگ الکترونیکی نفت سفید در این منطقه زاهدان به ازای هر خانوار 200 لیتر خبر دا. و گفت: تمامی خانوارهایی که تاکنون اطلاعات کارت بانکی آنها در سایت جدید تجارت آسان ثبت شده است می‌توانند با توجه به مهلت سه ماهه تعیین شده، سهمیه نفت سفید خود را از فروشندگی محل دریافت کنند.

 

 

 


١٢:٣٣ - چهارشنبه ٢٧ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠٣١    /    تعداد نمایش : ٤٧٢