چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در 25 فروردین

 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران از کاهش دغدغه انتقال ویروس در پمپ بنزین ها به دلیل ضد عفونی چندباره این تجهیزات در طول روز خبر داد.

سعید برخوردار افزود: تقریبا یک بسیج عمومی در سطح استان به طور مستمر عملیات ضدعفونی جایگاه ها را انجام می دهند و این مساله به جایی رسیده که حتی نگرانی در مورد آسیب به تجهیزات و سامانه مطرح شده است.

وی با بیان اینکه برای جلوگیری از این موضوع نیز تاکید شده که از محلول هایی که استاندارد خاصی دارند استفاده شود، تصریح کرد: در پی اقدامات انجام شده به نظر می رسد که نباید دیگر جایگاه های سوخت در استان تهران را به عنوان پایگاه اصلی انتقال ویروس کرونا معرفی کرد.

*****************

مدیر شرکت ملی پخش منطقه میاندوآب از اعلام کالا‌برگ جدید برای 69 هزار خانوار مصرف‌کننده نفت سفید در سه ماهه اول امسال به منظور تأمین به موقع سوخت گرمایشی با توجه به تداوم هوای سرد و بارش‌های بهاری و جلوگیری از کمبود احتمالی سوخت خانوارهای مناطق شهری و روستایی فاقد گاز شهری خبر داد.

*****************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از کاهش 24 درصدی مصرف سی‌ان‌جی با رعایت پویش" در خانه بمانیم" از سوی شهروندان این استان در ۱۵ روز نخست امسال خبر داد.

*****************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از اجرای طرح غربالگری کارکنان این منطقه برای مقابله با انتشار و گسترش ویروس کرونا خبر داد.

*****************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل با اهدای لوحی از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی استان که در این ایام بحرانی به صورت شبانه‌روزی در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا برای تأمین سلامت هموطنان مشغول خدمت صادقانه هستند، قدردانی و برای کمک رسانی به آنها اعلام آمادگی کرد.

 

 

 


١٣:٠٧ - دوشنبه ٢٥ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠٢٧    /    تعداد نمایش : ٣٥٥