چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی

با دعوت شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه چالوس تعدادی از جایگاه‌های سوخت غرب استان مازندران تامین بنزین آمبولانس‌های فعال بیمارستان‌ها و اورژانس ۱۱۵ را به منظور مقابله با گسترش بیماری کرونا ویروس ( برای مرحله اول بیش از چهار هزار لیتر بنزین) در دستور کار خود قرار داده‌اند.

به منظور تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران و تکمیل چرخه توزیع سوخت در بستر الکترونیک، توزیع صد درصدی نفت‌سفید روستایی و نفتگاز بخش کشاورزی با استفاده از کارت بانکی در منطقه زنجان اجرایی شد.

پروژه پژوهشی "توسعه و بهره‌برداری از فناوری ANG با نانو جاذب به منظور جایگزینی با مخازن سی‌ان‌جی" با هدف اصلی پیاده‌سازی طرح ANG (Adsorbed Natural Gas) در خودرو میان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی و پژوهشگاه صنعت نفت منعقد شد.

گزارش های ارسالی نشان می دهد پیرو دستورالعمل‌های وزارت بهداشت و اطلاعیه‌های شرکت ملی پخش به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامت عمومی جایگاه‌های عرضه سوخت مناطق شرکت ملی پخش به طور روزانه ضدعفونی و گندزدایی می‌شوند.

رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: با هدف پیشگیری از گسترش شیوع ویروس کرونا، زیرساخت‌های الکترونیکی در تمام جایگاه‌های عرضه استان فراهم شده است، پس رانندگان از پرداخت بهای سوخت به صورت نقدی خودداری کنند.


 

 

 

 


١٢:٥٣ - شنبه ٢٤ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ١١٩٩٩    /    تعداد نمایش : ٣٧١