چاپ        ارسال به دوست

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران:

سوخت‌رسانی به نقاط سیل‌زده تهران به‌طور مطلوب در حال انجام است

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تهران گفت: سوخت‌رسانی به نقاط سیل‌زده غرب تهران به صورت مطلوب در حال انجام است و هیچ کمبودی در این زمینه وجود ندارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ، ابوالفضل روح‌الهی در گفت‌وگو با خبرنگار شانا اظهار کرد: پس از به‌وقوع پیوستن طوفان و سیل در منطقه امامزاده داوود (ع) در غرب تهران بلافاصله کمیته بحران شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در منطقه تهران و انبار کن تشکیل شد.وی با تأکید بر اینکه خوشبختانه به تأسیاست، انبارها و جایگاه‌ها آسیبی وارد نشده است، افزود: اوضاع سوخت‌رسانی در این منطقه هم اکنون عادی است و هیچ کمبودی وجود ندارد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با اشاره به اینکه این شرکت عضو تیم کمیته مدیریت بحران استان است و در نشست شرکت می‌کند، تصریح کرد: سیل در برخی روستاها خساراتی را وارد کرده است، در برخی نقاط مثل فیروزکوه در صورت نیاز سوخت نفت سفید ارسال می‌شود و در صورت نیاز محموله‌های ویژه هم فرستاده می‌شود.
روح‌الهی با اشاره به اینکه خوشبختانه در هیچ‌کدام از جایگاه‌ها و مجاری عرضه مشکلاتی نظیر آبگرفتگی وجود ندارد، بیان کرد: وضع سوخت‌رسانی عادی و مطلوب است.
وی افزود: امکانات، نفت‌کش‌ها و نیروهای عملیاتی و رؤسای نواحی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در حالت آماده‌باش هستند و هیچ‌گونه نگرانی در زمینه سوخت‌رسانی به نقاط سیل‌زده وجود ندارد.
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه هم‌اکنون در حال رصد همه نواحی هستیم، اظهار کرد: مشکل خاصی وجود ندارد و سوخت‌رسانی به خودروهای امدادی راهداری نیز در حال انجام است.


٠٨:٥١ - شنبه ٨ مرداد ١٤٠١    /    شماره : ١٣٩٧٠    /    تعداد نمایش : ٣٩٢