چاپ        ارسال به دوست

در مراسم تكريم و معارفه مدیران پخش فرآورده های نفتی هرمزگان مطرح شد

سوخت زمستاني نيروگاه ها بسرعت تامين و توزيع مي شود

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران با اشاره به اهمیت منطقه هرمزگان در سوخترسانی کشور گفت: کلیه برنامه ریزی ها به گونه ای است که وظایف اصلی شرکت در تامین سوخت زمستانی و نیازهای نیروگاهی بسرعت تامین و توزیع شود.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه هرمزگان، كرامت ویس کرمی در آیین تکریم و معارفه مدیران پخش فرآورده های نفتی هرمزگان گفت: کلیه برنامه ریزی ها به گونه ای است که وظایف اصلی شرکت در تامین سوخت زمستانی و نیازهای نیروگاهی بسرعت تامین و توزیع شود. از این رو نقش مهم منطقه هرمزگان در تامین فرآورده و انتقال آن تا دورترین نقاط کشور خود را نشان می دهد.

ويس كرمي ادامه داد: در حوزه صادرات فرآورده های نفتی هم اسکله های نفتی بندرعباس با قابلیت پهلوگیری نفتکش های غول پیکر نقش بسزایی در اجرای سیاست های اقتصادی نظام و وزارت نفت دارد.

وي با تقدیر از زحمات احمدی کمرپشتی مدیر سابق این منطقه که به افتخار بازنشستگی نائل شده درباره مدیر جدید این منطقه گفت: بدلیل اهمیت راهبری تاسیسات و انبارها و اسکله های نفتی هرمزگان؛ مسولیت آن به یکی از سرمایه ها و نیروهای باتجربه و ارزشمند شرکت سپرده شده است. وی با معرفی اکبری به عنوان مدیری باتجربه که سابقه خدمت در استان های مختلف کشور و مسولیت های متعدد دارد؛ اظهار امیدواری کرد وی منشا خدمات و تحولات بزرگی در منطقه هرمزگان باشد.

عبدالله احمدی کمرپشتی مدیر سابق منطقه نیز با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده در زمان مسولیت خود گفت: به همت همکاران من در منطقه هرمزگان دستاوردهای بزرگی در حوزه توزیع و صادرات فرآورده های نفتی حاصل شده که افتخار آن نه تنها برای بنده و هرمزگان بلکه برای پخش فرآورده های کشور ثبت خواهد شد.

همچنين فضل الله اکبری مدیر جدید منطقه هرمزگان با اشاره به اهمیت انبار نفت شهید رجایی بندرعباس و استفاده از فناوری روز دنیا گفت: باید از تجربه های اجرا شده در سایر مناطق و انبارهای نفت کشور بهره برد و هرچه سریعتر سیستم های توزیع و انتقال فرآورده در این انبار را ارتقا داد.

گفتني است، در این مراسم که عباسی مدیر عملیات و سالاری نسب مدیر تامین و توزیع دیگر اعضای هیات مدیره نیز حضور داشتند؛ "فضل الله اکبری" به عنوان مدیر جدید پخش فرآورده های نفتی هرمزگان معرفی شد.

 

 

 


١٥:٠٥ - شنبه ٢٤ مهر ١٤٠٠    /    شماره : ١٣١١٥    /    تعداد نمایش : ١١٢