چاپ        ارسال به دوست

بهره‌برداری از دو باب جایگاه سی‌ان‌جی در میاندوآب

مدیر شرکت ملی پخش فرآوده‌های نفتی منطقه میاندوآب از افتتاح و راه اندازی دو باب جایگاه سی‌ان‌جی در جنوب استان آذربایجان غربی خبر داد.

به گزارش پایگاه  اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از  روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب، سیدجواد فیض‌حسینی با بیان این خبر افزود: این دو باب جایگاه در راستای تسهیل در ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، کاهش ترافیک درون‌شهری، کاهش هزینه رفت‌وآمد صاحبان خودروها، خدمت‌رسانی مطلوب به هموطنان و همچنین توسعه متوازن نقاط عرضه فرآورده‌های نفتی در مدار سوخت‌رسانی قرار گرفت.

بر پایه این گزارش، رئیس ناحیه مهاباد نیز در آئین بهره‌برداری از این جایگاه‌ها اظهار کرد: جایگاه سی‌ان‌جی "عمری" در زمینی به مساحت سه هزار متر مربع و مجتمع رفاهی "میرزایی" در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع و جمعا با هزینه‌ای بالغ بر 220 میلیارد ریال توسط بخش خصوصی احداث شد که از این مبلغ ۱۴۰ میلیارد ریال از محل تسهیلات بانکی و مابقی آن آورده شخصی بوده است.

محمود تیردادی اظهار کرد: با افتتاح این دو جایگاه تازه تاسیس، شمار جایگاه‌های سی‌ان‌جی شهرستان مهاباد به 10 باب افزایش یافته و همچنین زمینه اشتغال برای 14 نفر نیز فراهم شده است.

 


١٢:٢٤ - چهارشنبه ١٧ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٠٠٧    /    تعداد نمایش : ٥٥