چاپ        ارسال به دوست

مدیر شرکت ملي پخش منطقه میاندوآب خبر داد

تمام جایگاه های سوخت مهاباد فعال است

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه میاندوآب از برطرف شدن مشکل کمبود بنزین در شهرهای جنوب آذربایجان‌غربی خبر داد و گفت: تمام جایگاه های سوخت مهاباد فعال است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز مهاباد، سید جواد فیض حسینی گفت: در چند روز گذشته به دلیل قطع ارسال فرآورده از طریق خطوط لوله وقفه‌ای در تامین بنزین در برخی جایگاه‌های شهرهای جنوب استان به‌ویژه در شهرهای مهاباد، نقده و بوکان به‌وجود آمده بود که موجب تعطیلی و ایجاد صف در مقابل شماری از جایگاه‌ها شده بود.

وی افزود: این مشکل با تامین سوخت مورد نیاز از منطقه همدان برطرف شد و همچنین مشکل تامین سوخت از طریق خط لوله نیز اکنون مرتفع شده است و هم‌اکنون تمام جایگاههای سوخت مهاباد فعال است.

همچنين تیردادی؛ رئیس شرکت پخش فراورده‌های نفتی مهاباد نیز ساعتی پیش با حضور در یکی از جایگاه‌های سوخت از ادامه فعالیت تمامی جایگاه‌های سوخت مهاباد خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه هم‌اکنون همه جایگاه‌های مهاباد فعال است و موجودی مخازن مشکلی ندارد و جای هیچ نگرانی نیست و از همشهریان عزیز درخواست داریم به مرور و با طمأنینه به جایگاه‌ها مراجعه کنند.

گفتني است، ‌از شامگاه گذشته در فضای مجازی تصاویری دست به دست می‌شد که از تعطیلی برخی از جایگاه‌های عرضه سوخت در جنوب آذربایجان‌غربی حکایت داشت. صبح امروز نیز برخی از جایگاه‌های سوخت در مهاباد با صف های طولانی خودروها مواجه بود که بعد از پیگیری‌های لازم از مسئولان مربوطه، این مشکل هم اکنون در مهاباد برطرف شده است.

 

 


١١:٥٢ - شنبه ١٢ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٨٥٥    /    تعداد نمایش : ٢٢٤