چاپ        ارسال به دوست

آزادسازی و لوله گذاری مسیر خط 10 اینچ در دورود

معاون فنی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه مرکزی از انجام عملیات آزاد سازی حریم، لوله گذاری و شن ریزی خط 10 اینچ محدوده روستای باباخانی تا دوسنگر خبر داد. 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران به نقل از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه مرکزی، بهروز فردوسی، گفت: اين عمليات با هدف امکان تردد در مسیر خط لوله انتقال مواد نفتی و بازدید و پایش مستمر در دستور کار واحدهای نگهداری و تعمیرات خط و نقلیه منطقه مرکزی قرار گرفت.

فردوسی رفع تعرضات کشاورزی و آزادسازی حریم خط لوله انتقال مواد نفتی 10 اینچ را از دیگر اهداف این عملیات برشمرد و تاکید کرد: در طول مسیر آزادسازی حریم خطوط انتقال مواد نفتی، لوله گذاری و شن ریزی انجام شد.

وی گریدزنی مسیر، سنگ ریزی مخلوط در جاده دسترسی به لوله های نفت و تسطیح مسیر و لوله گذاری در مسیر آبروهای کشاورزی را در مدت یک ماه از جمله اقدامات مهم این عملیات برشمرد.

فردوسی اضافه کرد: به علت برنج کاری و آبیاری زمین ها، انجام کار با مشکل مواجه بود که با همکاری واحدهای ترابری و نگهداری و تعمیرات خطوط در کمترین زمان ممکن به انجام رسید.

 

 


١١:٢٦ - شنبه ١ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧٤٩    /    تعداد نمایش : ١٨٨