چاپ        ارسال به دوست

با صدور حکمی از سوی معاون وزیر نفت در امور پالایش و پخش

سرپرست رئیس دفتر مدیرعامل و دبیر هیأت مدیره منصوب شد

سرپرست سمت مشاور و رئیس دفتر معاون وزیر و مدیرعامل و دبیر هیأت مدیره شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران منصوب شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران، مهندس جلیل سالاری؛ مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با صدور حکمی وحيد عبيری را به عنوان سرپرست سمت مشاور و رئیس دفتر معاون وزیر و مدیرعامل و دبیر هیأت مدیره منصوب کرد.

در حکم جلیل سالاری خطاب به عبیری آمده است:

 

«جناب آقاي وحید عبيری

نظر به تخصص، تعهد و تجارب جناب عالی، به موجب این حکم به عنوان "سرپرست سمت مشاور و رئیس دفتر معاون وزیر و مدیرعامل و دبیر هیأت مدیره" این شرکت منصوب می شوید.

اميد است با اتكال به ياري خداوند متعال و بهره¬گیری از تجارب کارکنان و کارشناسان متعهد و تعامل مناسب با مدیران شرکت، در انجام امور محوله موفق و مؤید باشيد .

با اغتنام فرصت از خدمات شایسته جناب آقای مهندس علیرضا هاشمی در زمان تصدی سمت مزبور قدردانی نموده و برای ایشان صحت، سلامت و موفقیت مسألت دارم.»

 

گفتنی است، عبیری دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و گواهینامه مدیریت پروژه حرفه‌ای PMP از موسسه PMI آمریکا می باشد.

در سوابق وی حضور در طرح احداث مخزنگاه جمال احمد بندرعباس، طرح توسعه و تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان، طرح احداث واحد RHU پالایشگاه اصفهان، کمیته فنی بازرگانی (عنوان دبیر جلسات عضو غیر موظف) و واحد برنامه ریزی شرکت ملی مهندسی و ساختمان نفت ایران نیز به چشم می خورد.

 


١٠:٢٦ - يکشنبه ٢٨ شهريور ١٤٠٠    /    شماره : ١٣٠٣٩    /    تعداد نمایش : ٦٧٨