چاپ        ارسال به دوست

به دلیل اجرای پروژه تصفیه هیدروژنی نفت گاز

معاون وزیر نفت از مدیر عامل پالایشگاه تبریز تقدیر کرد

 

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش با اهدای لوحی از مدیرعامل و کارکنان پالایشگاه تبریز به دلیل توجه ویژه به الزامات توسعه پایدار و بهبود کیفیت سوخت و  تولید روزانه 6 میلیون لیتر نفت گاز مطابق با استاندارد یورو 4 در این شرکت پالایشی قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش، در این لوح تقدیر آمده است:

« پالایشگاه تبریز با سابقه ای درخشان در تولید فرآورده های نفتی در حالی به عنوان یک قطب اصلی در تولید انواع فرآورده های نفتی در شمال غرب کشور نقش خود را تثبیت کرده است که با اجرای پروژه های تکمیلی، به روزآوری و ارتقای کیفیت محصولات، جایگاه ویژه ای در توجه به سلامت و رعایت استانداردهای محیط زیست برای این واحد پالایشی رقم زده است.

در این میان اجرای پروژه کیفی سازی سوخت به عنوان یکی از اولویت های عملیاتی در این شرکت و رسیدن به تولید روزانه 6 میلیون لیتر نفت گاز مطابق با استاندارد یورو4 علاوه بر افزایش گستره توزیع نفت گاز با کیفیت، گامی موثر و ارزشمند در راستای سیاست های زیست محیطی وزارت نفت به شمار می رود.

از این رو ضمن تقدیر و سپاس از زحمات جنابعالی و مجموعه خدوم آن شرکت به خاطر توجه ویژه به الزامات توسعه پایدار و بهبود کیفیت سوخت، سلامتی و توفیق روزافزون را برای شما از خداوند منان خواستارم.»  

 


١٣:٥٥ - شنبه ١٢ آبان ١٣٩٧    /    شماره : ١١٣٢٥    /    تعداد نمایش : ٨٠٩