صفحه اصلی > اخبار 
اخبار > پیام معاون وزیر نفت در تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی پالایش و پخش


  چاپ        ارسال به دوست

پیام معاون وزیر نفت در تجلیل از بازنشستگان شرکت ملی پالایش و پخش

 

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در پیامی از بازنشستگان این شرکت و خانواده های آنها قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی در متن پیام آمده است :

 بی تردید بزرگترین سرمایه جوامع انسانی، حضور پیشکسوتان و خدمتگزارانی است که در گذر زمان، موجبات رشد و بالندگی میهن خویش را فراهم آورده و در مسیر توسعه و پیشرفت سرزمین خود، خدمات شایسته ای به یادگار نهاده اند. امروز، وجود بازنشستگان، ذخایر ملی و اندوخته های ملتی به شمار می‌روند که اراده خویش را در مسیر حرکت تاریخ، معطوف به آبادانی، توسعه و سربلندی داشته و تلاش شرافتمندانه خود را در این جایگاه به نمایش گذاشته اند.

 ما امروز مفتخریم که سایه بلند پیشکسوتان عزیزی که به افتخار بازنشستگی نایل آمده اند، همچنان بر سر ما گسترده است؛ انسانهای پاک سرشتی که در مقطعی از زمان، در محضرشان آداب خدمت رسانی و درس مردمداری آموخته ایم.

امروز به پاسداشت حضورشان تمام قد می‌ایستیم و در ساحت گرانسنگ شان سر تعظیم و تکریم فرود می آوریم زیرا معتقدیم همگان در مسیر آبادانی و سربلندی میهن اسلامی گام برداشته و تلاشی بی بدیل داشته‌اند و خداوند را بر این زحمات شایسته گواه می گیریم و اما امروز ما نیز تمام تلاش و سعی خود را بر تداوم خدمت رسانی به مردم شریف ایران و آبادانی سرزمین مان به کار می‌بندیم.
 در پایان ضمن آرزوی سلامتی و تندرستی برای یکایک شما عزیزان، در آستانه سال جدید، آرزوی بهروزی و شادکامی برای همگان بویژه همکاران بازنشسته عزیز و خانواده های محترم شان دارم

 


٠٨:١٨ - دوشنبه ٢١ اسفند ١٣٩٦    /    شماره : ١١٠٣٦    /    تعداد نمایش : ١٠٢٩دسترسی سریع
تابلو اعلانات
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 11727296
 بازدید امروز : 4788
 کل بازدید : 35145872
 بازدیدکنندگان آنلاين : 6
 زمان بازدید : 1/7032