چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 15 ارديبهشت

قربانعلی مردانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: در راستای تحقق حقوق شهروندی و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، همکاران منطقه در نواحی پنج‌گانه اقدام به حذف رمز دو هزار و 732 فقره کارت هوشمند سوخت کردند.

/////////////////////////////

سعید جمشیدی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی از لایروبی 12 دستگاه مخزن در انبار نفت شهید رحیم آنجفی خبر داد، گفت: لایروبی این تعداد مخزن سال گذشته محقق شد که جزء مخازن اصلی ذخیره‌سازی مواد نفتی در انبار است.

/////////////////////////////

احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه گفت: در مرکز و شهرهای شمال استان آذربایجان غربی بالغ بر یک میلیارد و 700 میلیون لیتر انواع فرآورده‌های نفتی (بنزین، نفت سفید، نفت کوره و نفتگاز) در سال 99 توزیع و مصرف شد که این مقدار مصرف در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ار آن، 12 درصد کاهش یافته است.

به گفته وي آمارها حاکی از آن است که مصرف بنزین در سال گذشته در سطح منطقه در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن، 13 درصد کاهش یافته که از دلایل اصلی این کاهش، وجود شرایط ویژه بحرانی به دلیل ویروس کرونا در کشور و استان است.

/////////////////////////////

حامد ملازاده صادقیون؛ رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان گفت: مشترکان گاز مایع تا پایان اردیبهشت مهلت نام نویسی در طرح الکترونیکی توزیع گاز مایع در کیش را دارند.

 

 


١٣:٠٢ - چهارشنبه ١٥ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧١٦    /    تعداد نمایش : ١٥٦