چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 13 اردیبهشت

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: در سال گذشته، حدود 13 هزار بازدید از جایگاه‌های عرضه سوخت استان، توسط کارشناسان منطقه انجام شده است.

به گفته وی بازدید از جایگاه‌ها به صورت مرتب و ماهانه انجام می شود، در بازدیدهای انجام شده  تمامی جایگاه‌ها از استانداردهای لازم برخوردار بوده‌اند.

///////////////////////////

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: مصرف سی‌ان‌جی در فروردین ماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل، 31.4 درصد افزایش داشته است.

به گفته وی مصرف این سوخت پاک طی این یک ماه بیش از 19 میلیون متر مکعب بوده است، لازم به ذکر است جایگزینی سی‌ان‌جی صرفه جوئی در مصرف بنزین را در سطح استان به همراه داشته است.

/////////////////////////

علی‌اکبر عرب‌عامری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود گفت: به منظور صیانت از حقوق شهروندی، نظارت و کنترل بر توزیع سوخت، مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی و عرضه خارج از شبکه، بیش از نه هزار بازدید کنترل کمی و کیفی از مجاری عرضه سوخت و مصرف‌کنندگان عمده و جزء در سطح منطقه انجام شده است.

//////////////////////////

تورج امانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس از مصرف بیش از 40 میلیون لیتر نفت سفید در سال ۹۹ در غرب استان مازندران خبر داد و گفت: این میزان مصرف در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از آن، با افزایش شش درصدی همراه بوده است.

به گفته وی از این میزان نفت سفید توزیع شده، بیش از 90 درصد آن در روستاهای این منطقه توزیع و مصرف شده است.

/////////////////////////

حسین صادقیان؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان از استقرار سیستم مدیریت انرژي برمبنای ایزو 50001 در منطقه خبر داد و گفت: استمرار و حفظ این گواهینامه با هدف ثبات و پایبندی در مدیریت انرژی و حفاظت از محیط زیست  همواره جزء اصلی خط مشی و اهداف کلان منطقه بوده است.

 ///////////////////////////

ابراهیم پوریزدانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: با اجرای طرح گازسوز کردن رایگان خودروهای عمومی که از بهمن‌ماه پارسال در منطقه زاهدان آغاز شده، تاکنون 400 دستگاه خودرو عمومی در زاهدان گازسوز شده است.

به گفته وی هم‌اکنون دو مرکز ارائه خدمات و نصب تجهیزات سی‌ان‌جی زیر نظر اتحادیه سوخت‌های جایگزین کشور در زاهدان فعال و آماده ارائه خدمات به متقاضیان است.

///////////////////////////

ساسان تیموری؛ معاون فنی و عملیاتی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اصفهان از دوگانه سوز شدن رایگان بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی عمومی این استان در یک سال گذشته خبر داد و گفت: ثبت‌نام برای اجرای این طرح همچنان ادامه دارد.

به گفته وی اجرای طرح دوگانه سوز کردن خودروهای عمومی بصورت رایگان در استان اصفهان از یک سال گذشته آغاز شد و تاکنون حدود ۱۰ هزار خودروی عمومی شامل تاکسی و وانت‌بار بنزین سوز در آن ثبت‌نام کردند.

 

 


١١:٣٩ - دوشنبه ١٣ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧١٤    /    تعداد نمایش : ٦٨