چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 12 اردیبهشت

علی‌اصغر اصغری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: پنج هزار و ۹۰۰ دستگاه خودروی عمومی ظرف یک سال اخیر در سطح استان به طور رایگان گازسوز شد.

به گفته وی در حال حاضر مالکان هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی دیگر نیز در سطح خراسان رضوی در نوبت اقدام فنی برای گازسوز کردن خودروهای خود قرار دارند.

///////////////////////////////

سیدباقر نورالدینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان از افزایش مصرف سی‌ان‌جی در استان خبر داد و گفت: مصرف سی‌ان‌جی در فروردین ماه سال 1400 بیش از 14 میلیون و 700 هزار متر مکعب بوده که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با 10 میلیون و 900 هزار متر مکعب، 34 درصد افزایش داشته است.

///////////////////////////////

سیدجواد فیض‌حسینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، بیش از نه میلیون لیتر نفتگاز سهمیه‌ای در بین فعالان این حوزه، بر اساس سطح زمین زیر کشت و تعداد ادوات کشاورزی، از طریق فروشندگی‌های مجاز و به صورت الکترونیکی  توزیع شده است.

///////////////////////////////

خسرو خلیلی؛ معاون بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: طرح گازسوز کردن خودروهای عمومی به صورت رایگان در مراکز مجاز تحت نظارت این شرکت در زاهدان انجام می شود.

به گفته وی طرح ملی گازسوز کردن خودروها، با هدف کاهش آلودگی هوا و کمک به ناوگان حمل و نقل عمومی با اعتباری که از سوی دولت در اختیار این طرح قرار گرفته، در استان در حال انجام است و تاکنون بیش از 400 خودرو عمومی از تسهیلات این طرح استفاده کرده‌اند.

///////////////////////////////

شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هرمزگان با انتشار اطلاعیه‌ای از متقاضیان دریافت سیلندر گاز مایع خواست با مراجعه به سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی به آدرس http://newtejaratasan.niopdc.ir نسبت به  ثبت نام دریافت الکترونیک گاز مایع اقدام کنند. 

 

 


١٣:٠٣ - يکشنبه ١٢ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧١٣    /    تعداد نمایش : ٧٦