چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 11 ارديبهشت

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از زمان آغاز اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی تاکنون، نزدیک به یک هزار و 800 خودرو گازسوز شدند و 759 خودروی دیگر نیز در مرحله تائید برای اجرای طرح هستند.

///////////////////////

امیر بنی کریمی؛ مدير شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس گفت: اجرای موفق طرح ملی توزیع الکترونیکی فرآورده‌های نفتی در سطح استان با هدف مدیریت و پیشگیری از قاچاق سوخت، شناسایی و توزیع بهینه سوخت در بین مصرف‌کنندگان واقعی و همچنین نظارت بر توزیع از جمله عوامل موثر بر کاهش عرضه خارج از شبکه فراورده‌های نفتی در سطح استان است.

به گفته وي نظارت بر عملکرد چرخه سوخت‌رسانی، آموزش، انجام بازدیدهای مشترک با سازمان‌های متولی از مصرف‌کنندگان سوخت، شناسایی و مسدود کردن کارت‌های سوخت مهاجر از جمله اقدامات موثر در کاهش 70 درصدی پرونده‌های مطرح شده در کمیته پیشگیری و عرضه خارج از شبکه منطقه است.

//////////////////////

ابراهیم پوریزدانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: در سال 99 بیش از 15میلیون لیتر سوخت هواپیما از طریق مراکز سوختگیری هواپیمایی منطقه زاهدان به پروازهای داخلی و خارجی عرضه شد.

//////////////////////

تورج امانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس گفت: با مصرف 6 میلیون و 138 هزار و 278 کیلوگرم گاز سي ان جي فروردین امسال در جایگاه‌های سوخت منطقه چالوس، بیش از 10 میلیون لیتر بنزین در این منطقه صرفه جویی شده است.

//////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در ۱۰ ماه اخیر، بیش از چهار هزار و ۴۱۰ دستگاه خودرو عمومی در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شده است.

///////////////////////

قلندرزاده؛ سرپرست روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه البرز، گفت: مصرف سی‌ان‌جی روزانه در استان بیش از 700 هزار مترمکعب است که با زیرساخت‌های موجود در استان خدمات‌رسانی به شهروندان بدون هیچگونه مشکلی در حال انجام است.

به گفته وي مصرف سی‌ان‌جی از اسفند ماه سال گذشته تا پایان تعطیلات نوروزی در استان البرز در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، با 40 درصد افزایش همراه بوده است.

 

 


١٢:٥٨ - شنبه ١١ ارديبهشت ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧١٢    /    تعداد نمایش : ٨٨