چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ ۲۸ فروردین ماه ۱۴۰۰

سیدمحمود طاهری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم گفت: از ۲۸ اسفندماه ۱۳۹۹ تا پایان تعطیلات نوروز ۱۴۰۰، مصرف بنزین در این استان نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، صد درصد افزایش یافت.

****** 

سیدباقر نورالدینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمان در دیدار با استاندار کرمان گفت:  ۲۷۰ جایگاه عرضه سوخت در سطح استان آماده ارائه خدمات مطلوب به شهروندان هستند.

****** 

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه آذربایجان شرقی گفت: همسو با اجرای سیاست‌ها در جهت کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی و بهره‌مندی از هوای پاک، در جایگاه‌های عرضه سوخت کلانشهر تبریز و شهرهای حومه، بنزین یورو۴ توزیع می‌شود، ضمن‌اینکه نفت گاز یورو۴ نیز علاوه بر شهرستان تبریز در مسیرهای مواصلاتی بین المللی به مصرف‌کنندگان عمده عرضه می‌شود. 

روح اللهی افزود:بیش از ۸ هزار و ۷۵۰ خودروی عمومی باری و مسافری در طرح گازسوز کردن ثبت نام کرده اند که تا پایان اسفند ماه ۱۳۹۹ بیش از ۶ هزار و ۵۰۰ دستگاه در کارگاه های مجاز و فعال منطقه مراحل تبدیل سی ان جی را به انجام رسانده اند و بقیه خودروهای ثبت نام شده نیز در نوبت تبدیل  می باشند.


******

پیمان بهرامی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه لرستان گفت: مصرف سی‌ان‌جی در سال ۹۹، با ۱۲ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، صرفه‌جویی ۱۱۵ میلیون لیتر بنزین را به همراه داشته است.

******

 رییس تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: در حال حاضر بنزین یورو۴ در ۷ شهر این استان عرضه می‌شود و برای سه شهر دیگر نیز برنامه‌ریزی شده است.

کورش رحیم‌زاده با اشاره به اینکه توزیع بنزین یورو۴ از تیر ماه سال ۹۹ در این استان آغاز شده است، افزود: سال گذشته بیش از ۱۱۸ میلیون لیتر بنزین یورو۴ تامین و توزیع شد که این رقم معادل ۲۸ درصد از مصرف بنزین در استان است.

******

تورج امانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس گفت: بیش از ۲ هزار خودروی عمومی از ابتدای اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودرو‌های عمومی در کشور، در غرب مازندران به صورت رایگان دوگانه سوز شدند.

******

سیدجواد فیض حسینی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب با اشاره به کاهش 18 درصدی مصرف بنزین موتور در این منطقه نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: این میزان کاهش مصرف با توسعه جایگاه‌های سی ان جی در جنوب استان آذربایجان غربی و اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و کاهش تردد در محور‌های مواصلاتی این منطقه به دلیل شیوع کرونا تحقق یافته است. 


١٣:١٨ - شنبه ٢٨ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٦٨٠    /    تعداد نمایش : ١٣٤