چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ ۲4 فروردین ماه ۱۴۰۰

 

محمد صادقی  ،مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار از افزایش ۵۱ درصدی گاز طبیعی فشرده (سی‌ان‌جی) در روزهای آغازین سال ۱۴۰۰ خبر داد. وی افزود : افزود: در ایام تعطیلات نوروز سال ۱۴۰۰ بیش از چهار میلیون و ۲۰۰ هزار متر مکعب سی‌ان‌جی در شهرستانهای سبزوار، ششتمد، داورزن، بردسکن، جوین، جغتای و خوشاب مصرف شده که نسبت به مدت مشابه سال قبل، ۵۱ درصد افزایش داشته است.

 

//////////////

فریدون یاسمی ،مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در ۱۰ ماه اخیر (از آغاز اجرای این طرح در کرمانشاه، تیرماه ۱۳۹۹ تاکنون)، بیش از چهار هزار و ۴۱۰ دستگاه خودرو عمومی در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شد.

///////////

سیدحجت مدنی،مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: سال گذشته مصرف بنزین یورو۴ در منطقه اردبیل به ۲۱۴ میلیون لیتر رسید. وی افزود: با توزیع این فرآورده سازگار با محیط زیست، به سهم خود از آلاینده‌های زیست محیطی در شهر اردبیل به شدت کاسته شده و امیدواریم مسئولان امر با کنترل مولفه‌های تاثیرگذار در آلودگی هوا اعم از خودروهای فرسوده، صنایع و ... شاهد هوای پاک برای شهر و استانمان باشیم.

/////////

رئیس تامین و توزیع شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان از تامین و توزیع بیش از ۱۱۸ میلیون لیتر بنزین یورو ۴ در استان در سال گذشته خبر داد. کورش رحیم‌زاده با بیان این مطلب گفت: با توجه به شرایط آب و هوایی استان و همچنین بحث محیط زیست, با پیگیری و برنامه‌ریزی صورت گرفته از ابتدای تیر ماه سال ۹۹ فرآیند تامین و توزیع بنزین یورو ۴ در سطح استان آغاز شد. وی افزود: کاهش میزان گوگرد و بنزن و اکتان بالای این نوع فرآورده نسبت به بنزین معمولی نقش به سزایی در کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی خواهد داشت.

 

///////////

 

محمدرضا جلالی سرپرست روابط عمومی منطقه یزد گفت: در سیزده روز نخست سال جاری مقدار نوزده میلیون و یکصد و نود و سه هزار لیتر فرآورده بنزین در مراکز عرضه استان توزیع شده که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل با رشد 95 درصدی همراه بوده است و  با هماهنگی و برنامه ریزی های صورت گرفته با مالکان مراکز عرضه و مدیریت تأمین و توزیع منطقه یزد در سیزده روز نخست سال مقدار نوزده میلیون و یکصد و نود و سه هزار لیتر فرآورده بنزین به هموطنان عزیز در سطح استان عرضه شده است . وی در ادامه اضافه کرد:  طبق نمودارهای موجود این میزان مصرف در مقایسه با مدت مشابه سال قبل به میزان 95 درصد رشد داشته است.

 

 


١٣:٥٨ - سه شنبه ٢٤ فروردين ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٦٧٥    /    تعداد نمایش : ١٩٢