چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 8بهمن

نعمت‌اله نجفی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز با اشاره به تداوم توزیع بنزین یورو۴ در محدوده شهری کلانشهر اهواز با هدف کاهش آلودگی هوا گفت: هیچ خللی در توزیع بنزین یورو۴ با وجود توقف تولید این نوع بنزین در پالایشگاه آبادان به وجود نیامده است.

به گفته وي بنزین یورو۴ کلانشهر اهواز به صورت مستمر و منظم از پالایشگاه نفت شازند اراک و به وسیله تانکر نفتکش تامین می‌شود.

///////////////////////

​ سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: در پی بارش برف و یخبندان شدید و افت زیاد دما در سطح استان اردبیل، انتقال و توزیع فرآورده‌های نفتی و همچنین تامین، ذخیره‌سازی و توزیع سوخت فروشندگی‌های روستایی به ویژه در مناطق سخت‌گذر به طور مطلوب در حال اجراست.

/////////////////////////

محمد صادقی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار با اشاره به متوسط مصرف روزانه   ۱۷۸ هزار متر مکعب سی‌ان‌جی در دی ماه امسال گفت: در این یک ماه، مصرف سی‌ان‌جی با رشد ۱۰ درصدی همراه بوده است.

//////////////////////////

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی گفت: در پی برودت هوا، افزایش مصرف گاز طبیعی و به تبع آن نیاز به تامین سوخت جایگزین، با تدابیر اندیشیده شده سوخت دوم و جایگزین برای واحدهای تولیدی و صنعتی که از گاز طبیعی استفاده می‌کنند، تأمین شده است.

//////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: به دلیل استقبال زیاد شهروندان از طرح دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی، تعداد کارگاه‌های تبدیل در این استان به نه كارگاه افزایش یافت.

////////////////////////////

جعفر سالاری‌نسب؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری با اشاره به افزایش مصرف سی‌ان‌جی در سطح منطقه گفت: مصرف سی‌ان‌جی از فرودین تا یکم دی ماه سال‌جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، با رشد ۱۸,۲ درصدی همراه بوده است.

///////////////////////////

سبحان رجب پور؛ مدیر شرکت ملي پخش فرآورده هاي نفتي مازندران منطقه ساری با اشاره به رتبه نخست مصرف سوخت سی. ان.جی منطقه ساری در سطح استان،گفت: مصرف سی.ان.جی نسبت به یکسال گذشته 15 درصد افزایش داشته است که این امر موجب افزایش ذخایر دیگر سوخت های مصرفی مشابه شده است.

 

 

 


١٣:٠٨ - چهارشنبه ٨ بهمن ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٥٣٣    /    تعداد نمایش : ١٨٠