چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 20 مردادماه

احمد مجرد؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ارومیه از اجرای طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع در این منطقه خبرداد و گفت: استان آذربایجان غربی بالاترین رتبه ثبت‌نام طرح رایگان تبدیل خودروهای عمومی به گازسوز در کشور را به خود اختصاص داده است.

به گفته وي تاکنون مشخصات بیش از ۳ هزار و ۲۰۰ خودرو عمومی برای تبدیل به  گازسوز در این استان ثبت شده است.

////////////////////////////////////

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از استقبال دارندگان تاکسی و وانت‌بارها برای مشارکت در طرح دوگانه سوز کردن خودروها خبر داد و گفت: متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت GCR.NIOPDC.IR نسبت به تبدیل رایگان خودروی خود اقدام کنند.

به گفته وي از سرمایه‌گذاران برای احداث جایگاه‌های سی‌ان‌جی در شهرستان‌هایی که در حال اتصال به شبکه گاز هستند، دعوت به عمل آمده است.

//////////////////////////////////////

مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآوده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی از کاهش ۲۵درصدی مصرف بنزین در چهار ماهه نخست سال‌جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته در سطح این استان خبر داد و گفت: مصرف نفت‌سفید هم در بازه زمانی ذکر شده با کاهش ۵۲ درصدی روبه‌رو بوده است.

///////////////////////////////////////

عبدالله گیتی‌منش؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: در تیر ماه سال‌جاری به مقدار ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در سطح این استان مصرف شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۱۱ درصدی همراه بوده است.

 

 


١٢:٢٦ - دوشنبه ٢٠ مرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٣١    /    تعداد نمایش : ٣٦٣