چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی در 3 خرداد ماه

 

مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران از همکاری و تلاش مجموعه سوخت‌رسانان کشور که در مقابله با شیوع کرونا ویروس به بهترین نحو و بدون وقفه سوخت‌رسانی را با رعایت الزامات بهداشتی تداوم بخشیده و مدافع سلامتی هموطنان بودند، قدردانی کرد.

**************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی استان کرمان گفت: جایگاه سوخت روستای "ابارق" شهرستان بم افتتاح شد.

سیدباقر نورالدینی افزود: این جایگاه دارای ۲ سکوی عرضه بنزین با چهار تلمبه و عرضه نفت‌گاز با چهار تلمبه است که برای ۱۵ نفر اشتغالزایی ایجاد کرده است.

**************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی غرب مازندران گفت: با توجه به پایان ماه مبارک رمضان و فرارسیدن عید سعید فطر، تمامی جایگاه های غرب استان مازندران شامل 57 باب جایگاه عرضه سوخت مایع و 41 باب جایگاه عرضه سی ان جی با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و به صورت شبانه‌روز خود را برای استقبال از مسافران عبوری از این محور آماده کردند.

**************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: از اول خرداد ماه ۱۳۹۹ توزیع فرآورده‌های نفتی از طریق زیر ساخت بانکی و به صورت الکترونیکی اجرایی شد.

سبحان رجب‌پور افزود: این طرح در دو فاز عملیاتی اجرا می‌شود که در فاز اول خانوارهای مصرف‌کننده نفت سفید و  نیز بخش کشاورزی از اول خرداد ماه ۱۳۹۹ سهمیه خود را از طریق کارت بانکی و به صورت الکترونیکی دریافت می‌کنند و در فاز دوم این طرح کلیه مصرف‌کنندگان جزء و دارندگان ادوات کشاورزی که از سوخت نفت‌گاز استفاده می‌کنند نیز به صورت الکترونیکی سهمیه خود را دریافت خواهند کرد.

**************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: به دلیل نزدیکی شهرستان‌های سنقر و کنگاور به مبدا تامین سوخت بنزین یورو۴ (همدان)، در حال حاضر در این دو شهرستان بنزین یورو۴ توزیع می شود.

 

 


١٢:٣٨ - شنبه ٣ خرداد ١٣٩٩    /    شماره : ١٢١٠٩    /    تعداد نمایش : ١٦٢