چاپ        ارسال به دوست

با همت انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور انجام شد

رونمایی از اپلیکیشن «تاک» با موضوع تغذیه، ایمنی و کرونا

 

انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور در پی همه گیری کرونا، از اپلیکیشن «تاک» با موضوع تغذیه، ایمنی و کرونا، رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، این اپلیکیشن که برای استفاده عموم به صورت رایگان از گوگل پلی استور، کافه بازار، مایکت و به طور مستقیم از تارنمای اپلیکیشن به نشانی  http://tacapp.ir قابل بارگذاری است، پاسخگوی سوالات درباره پیشگیری، درمان و دوران پس از نقاهت بیماری کرونا  است.

در این اپلیکیشن با بررسی دقیق فضای مجازی و استخراج پرسش‌های متداول درباره مراقبت‌های تغذیه‌ای در سه بخش اصلی، پیشگیری، درمان و دوران پس از نقاهت بیماری کرونا و همچنین دستورالعمل‌های رسمی نهادهای مرجع علمی، پاسخ‌هایی مبتنی بر شواهد و کاربردی به پرسش‌ها و شبهات تغذیه‌ای ارائه شده است.

 همچنین، با بهره‌گیری از گسترده‌ترین شبکه مجازی دانش‌آموختگان تغذیه، در صورتی که پرسش‌ کاربران در مجموعه‌ی طبقه‌بندی شده‌ی سؤال‌های متدوال یافت نشود، با اتصال به کارشناسان زبده علوم تغذیه از طریق اپلیکیشن، به صورت آنلاین به این پرسش‌ها به صورت اختصاصی نیز پاسخ داده خواهد شد.

علاوه‌ براین، در قالب ارائه خدمات تغذیه‌ای مجازی از طریق تاک، اهداف دیگری نیز از جمله ارتقاء انسجام جامعه‌ی دانش‌آموختگان تغذیه، ارتباط مؤثر با گروه‌های اجتماعی مختلف برای ارتقاء سواد تغذیه‌ای و همچنین ایجاد یک بستر پویا برای کسب تجربه‌های آموخته برای مواجهه با شرایط بحرانی تهدید کننده سلامت نیز دنبال شده است.


١٤:٢٨ - دوشنبه ١٨ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠١٨    /    تعداد نمایش : ٦٨٨