چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی

 

تامین سوخت رایگان آمبولانس‌های خدمت‌رسان در منطقه چالوس ادامه دارد

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس گفت:تا کنون ۱۰ هزار لیتر سوخت رایگان برای استفاده آمبولانس‌های خدمت‌رسان در جهت مقابله با کرونا در سطح منطقه توزیع شده است.

تورج امانی گفت: این اقدام به منظور مقابله با کرونا به صورت خودجوش و با دعوت از مالکان و مدیران جایگاه‌های عرضه سوخت با رویکرد حمایت از مدافعان سلامت تامین شد.

گفتنی است پویش تامین سوخت رایگان آمبولانس های خدمت رسان از سال گذشته با شیوع ویروس کرونا آغاز و به گفته مدیر شرکت ملی پخش منطقه چالوس تا بهبود وضعیت موجود ادامه خواهد داشت.

۳۳ درصد نفت‌گاز عرضه شده در استان اردبیل یورو۴ است

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل گفت: از اول فروردین تا پایان بهمن ماه سال گذشته، نزدیک به ۹۰ میلیون لیتر نفت‌گاز یورو۴ در استان توزیع شده است که با احتساب این مقدار، ۳۳ درصد نفت‌گاز عرضه شده در استان یورو۴ بوده است.

سیدحجت مدنی افزود: این منطقه دارای ۴۴ جایگاه عرضه نفت‌گاز است که ۱۷باب آن در نواحی مرکزی، خلخال، مشکین شهر، پارس‌آباد، گرمی و بیله سوار وظیفه توزیع نفت‌گاز یورو۴ را برعهده دارند.

وی با بیان اینکه به طور متوسط روزانه ۲۷۰ هزار لیتر نفت‌گاز یورو۴ در استان توزیع می‌شود، گفت: در تلاشیم سهمیه بیشتری را جهت توزیع در سایر جایگاه‌های عرضه نفت‌گاز جذب کنیم.

وی ادامه داد: این مقدار نفت‌گاز یورو توسط سه هزار و ۱۰۰ دستگاه نفتکش طی این مدت به جایگاه‌های منطقه ارسال شده است.

 

خدمت شبانه روزی جایگاه‌های عرضه سوخت در استان همدان

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان گفت: جایگاه‌های عرضه سوخت استان برای خدمت‌رسانی به شهروندان به صورت شبانه ‌روزی فعالیت می کنند.

امین روستایی گفت: انبارهای نفت تدارکاتی موجود در استان همدان دارای ظرفیت خوبی بوده به طوری که علاوه بر تأمین و توزیع بنزین و نفت‌گاز در جایگاه‌های عرضه فرآورده این استان، هم‌اکنون به چند استان دیگر کشور نیز سوخت ارسال می کنند.

 

اقدامات مستمر مناطق شرکت ملی پخش با هدف قطع زنجیره شیوع کرونا در جایگاه‌های سوخت

پیرو دستورعمل‌ وزارت بهداشت مبنی بر رعایت اصول بهداشتی در تمامی اماکن عمومی، فعالیت‌های پیشگیرانه از جمله ضدعفونی کردن روزانه تجهیزات، سوختگیری خودروها توسط اپراتورهای جایگاه و یا استفاده از دستکش یکبار مصرف برای مراجعانی که خود اقدام به سوختگیری می‌کنند، در مناطق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی به طور مداوم در حال انجام است.

 

 

 

 

 


١١:١٩ - چهارشنبه ٦ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠٠٦    /    تعداد نمایش : ٤٣٥