چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی


مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: میانگین توزیع روزانه بنزین کشور در ایام نوروز امسال ( یکم تا ۱۵ فروردین)، ۴۴ میلیون لیتر بوده است که این رقم از کاهش ۵۰ میلیون لیتری مصرف روزانه بنزین کشور در مقایسه با مدت مشابه پارسال حکایت دارد.

کرامت ویس کرمی افزود: خوشبختانه کاهش چشمگیر مصرف بنزین نشان‌دهنده توجه مردم به توصیه‌های عمومی ستاد مقابله با کرونا و کاهش ترددهای درون و برون‌شهری در ایام نوروز امسال بوده است.

با کم شدن تردد مردم در پی شیوع کرونا، مصرف بنزین در منطقه اردبیل  ۵۱ درصد، در منطقه البرز ۳۱ درصد، در منطقه قم ۶۵ درصد و در منطقه ایلام ۴۷ درصد کاهش را نشان می دهد. 

همچنین مصرف بنزین در پخش منطقه خراسان شمالی در ۱۰ روز نخست سال در مقایسه با سال گذشته با ۴۹ درصد کاهش، در منطقه یزد با ۶۸ درصد کاهش در تعطیلات نوروز و ۵۵ درصد کاهش در منطقه مرکزی در هفته اول امسال همراه بوده است.

تامین سوخت مورد نیاز مناطق سیل زده استان کرمان

فضل‌الله اکبری،مدیر شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه‌کرمان از تأمین کامل سوخت موردنیاز مناطق سیل‌زده استان کرمان و نیز سوخت خودروها و تجهیزات امدادی خبر داد.

وی گفت: با توجه به قطعی راه‌های ارتباطی در حوالی پل بندرعباس در اثر سیلاب، مقداری از سوخت موردنیاز این ناحیه از طریق انبار نفت منطقه بندرعباس و نیز بخشی از طریق انبار نفت منطقه کرمان تأمین شد.


١٦:٢٤ - يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٠١٦    /    تعداد نمایش : ٦٠٨