چاپ        ارسال به دوست

پیام معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش به مناسبت فرارسیدن سال 1399

معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی در پیامی سال 1399 را سالی خوش، سرشار از محبت الهی و دوری از نابسامانی ها و بلایا برای تمام هم میهنان آرزو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی، متن پیام به شرح زیر است:

 

 

يا مقلب القلوب و الابصار

 

همکاران ارجمندم در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

با سلام

سال 1398 در حالي واپسين روزهاي خود را سپري مي‌كند كه شركت ملي پالايش و پخش در سايه توجهات الهي و با همت كاركنانی سخت كوش و با اراده، تمام الزامات برنامه و وظائف محوله را در عرصه‌هاي توليد، انتقال، ذخيره‌سازي و توزيع انواع فرآورده‌هاي نفتي مورد نياز بخش‌هاي مختلف صنعت، حمل و نقل و ... را به نيكي به سرانجام رسانده است. افزايش ظرفيت پالايشي نفت خام و میعانات گازی کشور به 2 ميليون و 300 هزار بشكه در روز، افزايش ظرفيت توليد بنزين تا سقف 115 ميليون ليتر در روز که حدود 91 ميليون ليتر از آن با استانداردهاي زيست محيطي يورو4  تولید می شود و  افزايش ظرفيت توليد نفت‌گاز تا 125 ميليون ليتر  در روز که از این میزان در حدود 50 ميليون ليتر مطابق استاندارد يورو 4 تولید می گردد و همچنين افزايش 750 هزار بشكه اي ظرفيت انتقال فرآورده در كشور از جمله دستاوردهايي است كه طي سال 1398 با همت كاركنان زحمتكش شركت محقق گرديد.

كاركنان پرتلاش اين شركت همواره در شرايط گوناگون اجتماعي، اقتصادي و سياسي و بويژه در بحران‌هاي مختلف طبيعي و انساني وظيفه و نقش تاریخی خود را به بهترين شكل ممكن به انجام رسانده‌اند. تلاش شبانه روزي و خستگي ناپذير شما عزيزان در سوخت رساني به مردم در  شرایط ناگوار  از جمله در جريان سيل فروردين و ارديبهشت ماه سال 98، زمين لرزه غرب كشور، سيل سيستان و هرمزگان و ... يقيناً در حافظه مردمان قدرشناس اين مرز و بوم به يادگار خواهد ماند. امروز نيز كه هم ميهنان و كشور عزيزمان با وجود مهمان ناخوانده كرونا شرايط ناخوشايندي را تجربه مي‌كنند، صنعت مردان پالايش و پخش با تلاش شبانه روزي در كنار مردم عزيز صفحه‌ي جديدي از همدلي و همكاري گروهي را به كتاب افتخارات خود مي‌افزايند تا با ياري خداوند منان با عمل به وظایف فردی و اجتماعی، سال جديد را در بستري از طراوات طبيعت با روزها و ساعاتي مشحون از تحول و دگرگوني مثبت در تمام زمينه‌ها در زندگی شخصی و محیط کار آغاز کنیم.

چنانكه بهار طبيعت با درخواست تحول در احوال همه‌ي ما آغاز مي‌شود و از آنجا كه نوروز در پس طبيعت مرده، نويدبخش تولدي سبز و تازه، رستاخيز طبيعت نام گرفته است از خداوند منان تقاضا داريم به بركت آغاز فصل تحول، كشور عزيزمان ايران و هم‌ميهنان مهربانمان را در آغوش لطف و رحمت خود از تمام نابساماني‌ها و بلايا دور سازد تا سال 1399 را با دل هايي خوش و سرشار از محبت الهي در كنار يكديگر آغاز كنيم.                                                                                                     

 

                                                                                                  عليرضا صادق آبادي

                                                                                                  معاون وزیر نفت و مدير عامل

 

 


١٥:٠٠ - چهارشنبه ٢٨ اسفند ١٣٩٨    /    شماره : ١٢٠٠١    /    تعداد نمایش : ٤٢٥