چاپ        ارسال به دوست

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی:

همه ما در قبال پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند مسئولیم

 

نماينده ولي فقيه در استان مركزي ضمن تمجید از عملکرد مدیران شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی از مدیرعامل جدید پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند حمایت کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و ‌پخش فرآورده های نفتی به نقل از روابط عمومی شرکت پالایش نفت امام خمینی(ره) شازند، آیت الله قربانعلي دری نجف آبادی با بيان اينكه این پالايشگاه بيت المال مسلمانان است، تاکید کرد که همگان در قبال این پالایشگاه مسئولند.

‌‎امام جمعه اراك با تاكيد بر اينكه پالايشگاه امام خمینی (ره) شازند يك سرمايه ملی و به عنوان عزت ملي ما به شمار مي رود، اظهار کرد: نبض پالايشگاه شازند بايد به صورت عالي بتپد. 

‌آیت الله دري نجف آبادي همچنین با بیان اینکه پالایشگاه آبادان نیز گنج با عظمتي است که از ظرفيت هاي توليدي بالايي برخوردار است، افزود: از مهندس امين انتظار می رود براي روشن نگه داشتن چراغ پالايشگاه آبادان از همه استعدادها و ظرفيت ها بهره ببرند.

وی از خدمات مهندس امين به عنوان مديرعامل سابق اين شركت توليدي قدردانی کرد و گفت: امیدوارم ایشان در پالايشگاه آبادان نيز منشأ خير و بركت باشند.

مهندس صادق آبادي مديرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران نيز در اين دیدار گزارشي از عملكرد و وضعيت پالايشگاه امام خميني (ره) شازند ارائه داد.

مهندس صادق آبادي ضمن قدردانی از تلاش‌های مهندس امين در پالايشگاه شازند و آرزوي موفقيت براي وی در پالايشگاه آبادان ادامه داد: در پالايشگاه آبادان فعالیت های زيادي براي انجام هست و باید از تجربه مديريتي و خدمات فني و مهندسي ساير پالايشگاه ها در آنجا استفاده کرد.

مدیرعامل شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران در خصوص انتصاب مهندس رمضان پور به عنوان مديرعامل جديد شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند نیز گفت: مهندس رمضان پور از نيروهاي جوان، رزمنده، پرانرژي و متخصص با تحصيلات عالي هستند كه مراحل رشد را پله پله از كارشناسي تا معاونت پالايشگاه بندرعباس طي كرده اند و داراي سلامت اخلاقي و مالي هستند.

روز گذشته (دوشنبه 13 آبان 98) معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی با همراهی سایر مدیران ارشد پس از برگزاری مراسم تودیع و معارفه مدیرعاملان جدید و قدیم پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند با آیت ا... دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی دیدار کردند.

 


١٠:١١ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١١٨٧١    /    تعداد نمایش : ٦٠٣