چاپ        ارسال به دوست

معاون وزیر نفت عنوان کرد:

نقش اساسی پالایشگاه امام خمینی(ره) شازند در اقتصاد کشور

پالايشگاه امام‌خمینی(ره) شازند با تعاملات مناسب خود نقش اساسی در تحقق اهداف كلان شركت ملي پالايش و پخش فرآورده های نفتی و اهداف اقتصادي كشور دارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و ‌پخش فرآورده های نفتی، به نقل از روابط عمومی پالایشگاه امام‌ خمینی(ره) شازند، مهندس علیرضا صادق آبادی دیروز (دوشنبه 14 آبان 98) در مراسم توديع و معارفه مدیر عاملان قدیم و جدید با بیان اینکه هم اکنون این شرکت به عنوان يك برند در بازارهاي صادراتي مطرح است، گفت: اميدواريم سهم اين پالايشگاه در اعتلای اقتصاد كشور افزايش يابد.

وی اظهار کرد: همچنین امیدواریم با فعالیت مدیرعامل جدید برخی مسایل و مشکلات موجود نیز مرتفع شود.

معاون وزير نفت در امور پالایش و پخش فراورده های نفتی با تاكيد بر اينكه تنوع محصولات توليدي و فرآورده هاي صادراتي شركت پالايش نفت امام خميني (ره) شازند بايد افزايش يابد، افزود: تامين سوخت كم گوگرد براي ناوگان دريايي كشور توسط این پالایشگاه انجام و براي استفاده در اختيار ناوگان دريايي كشور قرار خواهد گرفت.

مهندس صادق آبادي با تقدير و تشكر از خدمات مهندس امين در پالايشگاه امام خمینی (ره) شازند ادامه داد: تصميم بر این شد تا از تجربه گرانقيمت مهندس امين كه حاصل مديريت در سه پالايشگاه بزرگ كشور است در سمت مديرعاملي پالايشگاه آبادان بهره گرفته شود.

وی افزود: همچنین مهندس رمضان پور شناخت و تجربه كافي از صنعت پالایش کشور دارد و خدمات ارزنده اي در پالايشگاه بندرعباس در زمينه توليد بنزين، طرح هاي عملياتي و بهبود فرآيند داشته است که مي تواند جايگزين مناسبي براي مهندس امين باشد.

مهندس عليرضا امين نيز در اين مراسم با تقدير و تشكر از زحمات مديران ستادي و عملياتي و همكاران واحدهاي مختلف پالايشگاه امام خمینی(ره) شازند با اشاره به اقدامات صورت گرفته در دو سال گذشته در اين شركت گفت: با همكاري و همدلي كاركنان پالايشگاه تعميرات اساسي واحدهاي قديمي با موفقيت به پايان رسيد و براي انجام تعميرات اساسي واحدهاي فاز 2 نيز آمادگي وجود دارد.

وی اظهار كرد: پالايشگاه شازند از نظر تكنولوژي و فرآورده هاي توليدي نسبت به ساير پالايشگاه هاي كشور از وضع مناسب تري برخوردار است و مشكل توسعه اي و بهبود فرآيندي در اين پالايشگاه وجود ندارد.

مهندس رمضان پور نيز در ادامه اين مراسم با تقدير و تشكر از زحمات مهندس امين در پالايشگاه امام خمینی (ره) شازند و اعتماد صورت گرفته از سوي مهندس صادق آبادي براي حضور وی در این سمت گفت: تلاش خواهيم كرد با وحدت رويه و همكاري و همدلي كاركنان و بهره مندي از دستورالعمل ها و الزامات و شاخص هاي زيست محيطي اهداف تعريف شده براي پالايشگاه شازند را محقق سازيم


٠٩:٠٢ - سه شنبه ١٤ آبان ١٣٩٨    /    شماره : ١١٨٧٠    /    تعداد نمایش : ٥٥٢