چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران؛ 10 آبان ماه

 

سبحان رجب‌پور مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ساری گفت: بیش از یک میلیارد و ۵۶۰ هزار لیتر انواع فرآورده‌های نفتی در 6 ماهه نخست امسال، در سطح استان مازندران توزیع شد.

********

سیدمحمود طاهری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم از وجود یک هزار و ۶۴۹ خانوار مصرف‌کننده گاز مایع در سطح منطقه قم خبر داد و گفت: محدودیتی در توزیع گاز مایع برای افراد و خانوارهای مشمول مصرف این حامل انرژی در منطقه وجود ندارد.

********

کارشناسان ناحیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان با تاکید مدیر این منطقه به منظور رفاه حال خانوارهای روستایی با حضور در هفت روستا (قشلاق، نرگس چال، حاجی اباد، رحیم آباد، معصوم آباد، وطن و رودبار) نسبت به ثبت نام متقاضیان اقدام کردند.

********

علی‌اکبر عرب عامری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه شاهرود از آمادگی لازم در تأمین و ارسال فرآورده‌های مورد نیاز در همه ساعات شبانه روز در استان سمنان خبر داد و گفت: در هفته‌های پایانی مهر ماه و اوایل آبان، 5 میلیون لیتر بنزین از انبار نفت شاهرود بارگیری و به استان خراسان رضوی نیز ارسال شده است.

********

فریدون یاسمی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه از افتتاح یک جایگاه جدید ۲منظوره بنزین و سی‌ان‌جی در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: تعداد جایگاه‌های سوخت استان اکنون به ۱۵۷ باب رسیده است.

********

کرامت ویس کرمی مدیر عامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در حکمی، "حسین سالاری" را به عنوان سرپرست حراست این شرکت منصوب و از "سلمان اسلامی‌خواه" رییس قبلی حراست در زمان تصدی این مسئولیت، قدردانی کرد.

 

 

 


١٢:٤٣ - شنبه ١٠ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٨٣    /    تعداد نمایش : ٤٤١