چاپ        ارسال به دوست

سر خط اخبار شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران ؛ 5 و 6 آبان ماه

 

علی روح‌اللهی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه آذربایجان شرقی با اشاره به حجم عملیاتی و توزیع انواع سوخت از انبار نفت شهدای تبریز، گفت: با برنامه‌ریزی و نیاز سنجی به عمل آمده، سوخت مورد نیاز استان به حد کافی ذخیره‌سازی شده و این منطقه جهت سوخت رسانی زمستانی به مصرف‌کنندگان عمده، نیروگاه‌ها و مجاری عرضه تا دور افتاده‌ترین و سخت‌گذرترین نقاط استان، آمادگی کامل دارد.

*************

امین روستایی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با اشاره به گازسوز شدن رایگان ۴۵۹ دستگاه خودرو عمومی شامل انواع سواری و وانت‌بار از ابتدای اجرای این طرح تا اوایل شهریورماه گفت: تا پایان روز پنجشنبه (۲۴ مهرماه)، ۷۷۷ دستگاه خودرو عمومی در این استان گازسوز شده‌اند.

*************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه، ۵۸ میلیون و ۴۳۰ هزار مترمکعب سی‌ان‌جی در استان مصرف شده که شاهد رشد تقریبی ۱۷ درصدی این سوخت پاک نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده‌ایم.

عبدالرضا انتظاری به طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی استان نیز اشاره کرد و افزود: تاکنون بیش از ۲۵۰ دستگاه خودرو عمومی از این تسهیلات استفاده کرده و به صورت کاملا"رایگان خودرو آنان به دوگانه تبدیل شده است.

*************

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه استان مرکزی گفت: میز خدمت در روستاهای سخت‌گذر استان مرکزی با حضور کارکنان منطقه جهت ثبت‌نام خانوارهای فاقد گاز مایع و نفت سفید استقرار یافت.

سعید جمشیدی افزود: تاکنون نزدیک به ۹۰ درصد از خانوارهای مورد نظر ثبت‌نام شده‌اند.

*************

تورج امانی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چالوس گفت: مصرف سی‌ان‌جی در سبد سوخت حمل‌ و نقل غرب استان مازندران در 6 ماهه نخست امسال، حدود ۵۰ درصد رشد داشته است.

*************

کورش بالادست مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان با اشاره به رشد ۴۹ درصدی تبدیل خودروهای عمومی دوگانه‌سوز در مهر ماه امسال نسبت به ماه گذشته، گفت: از زمان آغاز اجرای طرح مذکور تاکنون، تعداد یک هزار و ۲۳۷ دستگاه خودرو در استان گازسوز شدند.

کورش بالادست افزود: اکثر خودروهای عمومی استان گاز سوز شده‌اند، تعداد یک هزار و ۲۶۹ دستگاه خودرو در صف انتظار هستند و مابقی نیز در حال انجام است.

*************

شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان اعلام کرد: خانوارهای بدون گاز طبیعی و ساکن مناطق سخت گذر می توانند سهمیه الکترونیکی نفت سفید آبان ماه خود به میزان 210 لیتر که در کارت بانکی سرپرست خانوار شارژ شده است دریافت کنند.

این خانوارها تا پایان آبان مهلت دارند با کارت سرپرست خانوار، با مراجعه به نمایندگی های فروش نفت سفید منطقه خود، سهمیه خود را دریافت کنند.

*************

محمد صادقی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه سبزوار گفت: طی 7 ماه گذشته ۱۴ هزار و ۶۸۰ لیتر انواع فرآورده‌های نفتی قاچاق در این منطقه کشف شد که نسبت به مدت مشابه پارسال ۵۳ درصد کاهش داشته است.

*************

علی‌اصغر چاغروندی مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه ایلام با اشاره به اینکه از ابتدای مهرماه سال جاری تاکنون یک میلیون و 500 هزار لیتر نفت سفید در سطح استان توزیع شده است، گفت: این میزان در مرحله اول سهمیه نفت سفید مصرف‌کنندگان، ویژه خانوارهای شهری و روستایی فاقد گاز استان توزیع شده است.

*************

عیسی افتخاری مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گلستان گفت: به منظور صیانت از حقوق شهروندی بیش از 10 هزار بازدید از نازل‌ها و مجاری عرضه فرآورده‌های نفتی و 12 هزار مورد پاسخگویی به شهروندان گلستانی در 6 ماهه نخست سال انجام شده است.

 

 

 


١٢:٥١ - سه شنبه ٦ آبان ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٧٥    /    تعداد نمایش : ٣٧٤