چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 30 مهرماه

فریدون یاسمی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کرمانشاه گفت: با اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی در چهار ماه اخیر (از تیر ماه تاکنون)، حدود یک هزار و ۸۰۰ دستگاه خودرو عمومی در حوزه عملیاتی این منطقه گازسوز شدند.

///////////////////////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با اشاره به اينكه تا پایان روز پنجشنبه (۲۴ مهرماه)، ۷۷۷ دستگاه خودرو عمومی در این استان گازسوز شده‌اند،‌ گفت: در بازه زمانی ۵۰ روز اخیر ۳۱۸ دستگاه خودرو پلاک عمومی رایگان گازسوز شده است که در مقایسه با مدت زمان آغاز اجرای طرح تا شهریورماه گذشته، شاهد رشد ۴۰ درصدی در این بخش هستیم.

///////////////////////////////////////////

محسن وزارتی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: از آغاز اجرای طرح رایگان دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی، از مرداد ماه سال جاری تاکنون، ۸۰ دستگاه خودروی عمومی در سطح منطقه دوگانه سوز شدند.

///////////////////////////////////////////

حمید حبیبی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زنجان از اتخاذ تمهیدات لازم جهت سهولت ثبت‌نام متقاضیان گاز مایع از طریق تعامل با دفاتر پیشخوان خدمات دولت در سطح منطقه زنجان خبر داد و گفت: رسالت ما تامین و توزیع انواع سوخت مورد نیاز مصرف‌کنندگان است که این کار بدون وقفه انجام می‌شود و خوشبختانه تاکنون کمبودی در این خصوص نداشته‌ایم.

////////////////////////////////////////////

عیسی افتخاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان از رعایت دستورعمل‌های صیانت از حقوق شهروندی در منطقه خبر داد و گفت: بر همین اساس، بیش از ۱۰هزار بازدید از مجاری عرضه فرآورده‌های نفتی و ۱۲ هزار پاسخگویی به شهروندان گلستانی در شش ماهه نخست سال جاری محقق شده است.

/////////////////////////////////////////

جعفر سالاری نسب؛ مدير شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری با اشاره به امضاي تفاهم‌نامه همکاری بین اين شرکت و دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد، گفت: اين تفاهم نامه، تقویت وتوسعه زمینه‌های همکاری مشترک علمی، پژوهشی و فناوری را با استفاده از ظرفیت‌های موجود فراهم خواهد کرد و هدف از آن، دسترسی و بکارگیری دانش فنی روز در اجرای طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای، کاربردی و مشاوره‌ای و آموزشی است.

 

 


١٢:٥٠ - چهارشنبه ٣٠ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٦٩    /    تعداد نمایش : ٤٣٣