چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي؛ 19مهرماه

فاطمه کاهی؛ سخنگوی شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی با اشاره به اينكه اگر فرایند سوخت گیری با استفاده از کارت سوخت شخصی انجام شود به هیچ عنوان از سهمیه افراد کسر نخواهد شد، گفت: میزان کاهش  بسته به پیمایشی که توسط دستگاه صورت می‌گیرد، متفاوت است اما ممکن است گاهی به علت استفاده نادرست از کارت یک یا دو  لیتر میزان سهمیه کاهش یابد.

به گفته وي اگر افراد متوجه کاهش سهمیه بیش از چهار لیتر در کارت هاي سوخت خود شدند می توانند این مساله را از طریق سامانه ۰۹۶۲۷ پیگیری کنند.

/////////////////////

عبدالرضا انتظاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد گفت: از ابتدای سال‌جاری تا پایان شهریور ماه، ۱۳هزار تن گاز مایع از طریق شرکت‌های موزع گاز مایع در استان یزد توزیع شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۲۰ درصدی همراه بوده است.

 به گفته وي شناسائی مصرف کنندگان واقعی همچنین ساماندهی طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع همزمان با سایر استان‌ها در یزد آغاز شده است که تاکنون بیش از یک هزار و ۹۰۰ مصرف کننده در سامانه سدف (سامانه درخواست فرآورده‌های نفتی ) ثبت نام کرده‌اند.

///////////////////////

 مجتبی شکوری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان شمالی  گفت: در نیمه نخست سال‌جاری، با مصرف ۴۸ میلیون مترمکعب سی‌ان‌جی در استان، میزان مصرف بنزین نسبت به سال گذشته، ۲۵ درصد کاهش یافته است.

///////////////////////

سیدمحمود طاهری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم از مصرف بیش از ۴۲ میلیون متر مکعب سی‌ان‌جی در سطح جایگاه‌های استان، در سه ماهه دوم سال‌جاری خبر داد و گفت: اين حجم از مصرف سي ان جي از رشد تقریبی ۱۱ درصدی این سوخت پاک در سبد سوخت مالکان خودروهای دوگانه سوز نسبت به مدت مشابه سال گذشته حکایت دارد كه به ازای این مقدار سی‌ان‌جی مصرف شده در استان، حدود ۴۲ میلیون لیتر در مصرف بنزین صرفه‌جویی شده است.

/////////////////////

نعمت الله نجفی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اهواز گفت: در راستای خدمت‌رسانی مطلوب در طرح توزیع الکترونیکی گاز مایع و نفت سفید خانوار، میز خدمت در یکی از نواحی منطقه البرز استقرار یافت و ثبت‌نام از متقاضیان دریافت گاز مایع و نفت سفید در حال انجام است.

 

 

 


١٢:١٥ - شنبه ١٩ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣٥٤    /    تعداد نمایش : ٤١٢