چاپ        ارسال به دوست

خطوط لوله انتقال نفت در پايدارترين شكل ممكن قرار دارند

رييس اداره بازرسي فني شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران گفت: در آستانه 20 سالگي شركت، خطوط لوله انتقال نفت ايران در پايدارترين شكل ممكن قرار دارند و حوادث هاي احتمالي، ناشي از حفاري و برداشت هاي غيرمجاز است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي به نقل از روابط عمومي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران، سيامك سيف گفت: در گذشته اي نه چندان دور هر لحظه منتظر بوديم تا نشتي خطوط لوله در گوشه اي از مناطق كشور به ما مخابره شود اما امروز   مخابره نشتي خطوط ما را متعجب مي كند.

سيف با اشاره به اينكه در سال گذشته بيشترين ميزان ظرفيت حمل مواد در خط لوله ثبت شده است، اظهار كرد: اين ميزان ظرفيت حمل  افتخار بزرگي است كه عليرغم همه محدوديت ها براي اين شركت حاصل شده است.

وي افزود: بومي سازي تكنولوژي همواره از دغدغه هاي شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران است و قبول ريسك آزمايشات دستگاه هاي مختلف فني در شركت گواه اين مدعاست.

سيف يكي از دغدغه هاي اصلي خود در شركت را ارتقا دانش فني نيروهاي اين مجموعه عنوان كرد و ادامه داد:  خوشبختانه در چند سال گذشته نخبگان بسياري در شركت جذب شده اند كه اميد مي رود اين روند تداوم داشته باشد تا هر روز شاهد ارتقا شرايط فني امور باشيم.

وي به وضعيت بازرسي فني خطوط لوله نفت اشاره كرد و افزود: بازرسي فني از واحدهايي است كه در 20 سال گذشته بيشترين رشد و ارتقا را داشته و نقش خود را از حاشيه و نظارت به حضور مثمر در عمليات ها تغيير داده تا جايي كه مديرعامل شركت از بازرسي به عنوان چشم فني خود ياد مي كند.

 

 


٠٩:١٥ - چهارشنبه ٢ مهر ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٣١٣    /    تعداد نمایش : ٣٨٤