چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛16شهريورماه

قربانعلی مردانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی از افتتاح   جایگاه یکصد  و چهاردهمین جایگاه استان خبر داد و گفت: این جایگاه مجهز به سامانه دیسپچینگ جایگاهی و همچنین مجهز به شیر مانع سرریز مخازن ال‌جی‌تی‌جی است و همچنین در این جایگاه طرح کهاب نیز در حال اجراست.

به گفته وي هزینه این جایگاه ۶۰ میلیارد ریال بوده  است كه  سه فرآورده (نفتگاز، بنزین سوپر و بنزین معمولی) را  نيز عرضه مي كند.  

/////////////////////////////////////////

سیدکاظم اسد؛ مدير شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چابهار با اشاره به افتتاح پنجاهمین جایگاه عرضه سوخت در منطقه چابهار در شهرستان ایرانشهر،  گفت: جایگاه جدیدالاحداث نخلستان در فضایی به مساحت ۲۴۰۰ متر مربع، با ۴ تلمبه و در مجموع ۸ نازل، با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲۸ میلیارد ریال توسط بخش خصوصی تأمین و راه‌اندازی شده است.

//////////////////////////////////////////

امین روستایی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه همدان با بيان اينكه در حال حاضر ۲۳ جایگاه جدید در این منطقه با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حال احداث است، گفت: تعداد جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی استان همدان در سال جهش تولید با افزایش ۲۰ درصدی به یکصد و ۵۰ باب خواهد رسید.

//////////////////////////////////////////

سیدحجت مدنی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل ​با حضور در ناحیه مرزی پارس آباد، از اولین کارگاه رایگان گازسوز کردن خودروهای عمومی در استان بازدید کرد و گفت: در این کارگاه طی هفته گذشته، ۶۰ دستگاه خودرو عمومی تبدیل شده است و افزون بر این، ثبت‌نام ۳۹۰ دستگاه نیز در سامانه GCR.NIOPDC.IR انجام شده و در صف انتظار هستند.

/////////////////////////////////////////

علی‌اصغر عباسی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گیلان از رشد بالغ بر ۱۵درصدی مصرف سی‌ان‌جی طی پنج ماهه نخست سال‌جاری در سطح این استان خبر داد و گفت: مقدار مصرف سی‌ان‌جی در جایگاه‌های عرضه سوخت استان گیلان در مدت مذکور، یکصد و ۴۰ میلیون و ۴۲۵ هزار و ۶۶۳ مترمکعب است که این مقدار حاکی از افزایش ۱۵,۶درصدی مصرف این فرآورده نسبت به مدت مشابه سال گذشته است.

 

 


١٢:٥٢ - يکشنبه ١٦ شهريور ١٣٩٩    /    شماره : ١٢٢٧٧    /    تعداد نمایش : ٤٨٤