چاپ        ارسال به دوست

معاون وزیر نفت در نشست تودیع و معارفه مطرح کرد:

تغییرات موجب بالندگی در مدیریت ها می شود

 

معاون وزیر نفت در امور  پالایش و پخش گفت: عملکرد شرکت ملی پخش در 2 سال گذشته مطلوب و این شرکت سربلند بوده است، اما ایجاد تغییرات جدید می تواند به رشد و تعالی آن کمک کند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی پیش از ظهر امروز (دوشنبه، 13 خرداد) مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل قدیم و جدید شرکت ملی پخش، آقایان موسوی خواه و وکیل زاده برگزار شد.

علیرضا صادق آبادی در این مراسم اظهار کرد: تغییرات و نو شدن هم سبب رشد فرد هم رشد سازمان می شود.

وی با بیان اینکه قرار است نقاط قوت موجود حفظ و به سمت تعالی نیز گام برداشته شود، اظهار کرد: بنابراین تصمیم بر این شد که یک نفر از بدنه شرکت به عنوان مدیرعامل انتخاب شود.

صادق آبادی با تاکید بر اینکه شرکت ملی پخش پنجره صنعت نفت رو به تمام آحاد جامعه است، افزود: جامعه ای که در آن از صاحبان خودروهای شخصی تا صنایع مختلف گیرنده خدمات هستند و این حجم تعامل در کمتر شرکتی وجود دارد.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش به اتفاقات 2 سال گذشته از سوخت رسانی در بلایای طبیعی تا کمبود نقدینگی و سایر مشکلات اشاره کرد و گفت: خدا را شاکریم که با وجود تمام این شرایط سربلند بوده ایم.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه آقای موسوی خواه نیز در سمت جدید می تواند با فکر باز برای ادامه فعالیت ها برنامه ریزی کند، تاکید کرد: وی قطعا می تواند در جلوگیری از قاچاق سوخت و عرضه خارج از شبکه موثر عمل کند.

 

همیشه سرباز شرکت ملی پالایش و پخش باقی می مانم

در این مراسم همچنین محمدرضا موسوی خواه نیز گفت: بنده تاکنون حافظ منافع شرکت بوده ام و بعد از این نیز سرباز نظام و شرکت ملی پالایش و پخش باقی خواهم ماند.

وی با اشاره به اینکه همه ما اعضای یک خانواده هستیم، تصریح کرد: کارکنان شرکت باید مشکلات را با همکاری یکدیگر و درون خود سازمان حل و فصل کنند تا دستاویزی برای دشمنان ایجاد نشود.

مدیرعامل پیشین شرکت ملی پخش با بیان اینکه بزرگترین عبادت نزد خدا خدمت به خلق خداست، ادامه داد: شرکت ملی پخش می تواند ادعا کند که به تمام آحاد جامعه فارغ از هرگونه تبعیضی خدمات رسانی کرده است.

 

اجرای برنامه های شرکت ملی پخش به جد پیگیری می شود

همچنین امیر وکیل زاده نیز با قدردانی از مدیرعامل سابق شرکت گفت: از سال 68 و بدو استخدام در شرکت ملی پخش فعالیت داشته‌ام و از اینکه در مدت سی سال نقش هرچند کوچکی در خدمات رسانی به هموطنانم داشته ام خوشحال و خدارا شاکرم.

وکیل زاده با تاکید بر اینکه برنامه های شرکت باید با قوت دنبال و اجرایی شود، تصریح کرد: تغییر در نظام تعامل با جایگاه ها که هم اکنون نیز بخشی از آن اجرایی شده، کاهش تصدی گری شرکت، تجمیع سامانه ها، تعامل بیشتر با بورس انرژی، تکمیل برنامه واکاوی که در حال حاضر بخشی از آن (کشف تخلفات) انجام شده، ادامه بازدیدهای هیئت مدیره از مناطق شرکت، سیستمی شدن استفاده از کارت سوخت ها و غیره، بخشی از برنامه های شرکت است که در دست اجرا قرار دارد.

 

 

 


١٣:٢٧ - دوشنبه ١٣ خرداد ١٣٩٨    /    شماره : ١١٦٧٨    /    تعداد نمایش : ١٦٣١