چاپ        ارسال به دوست

ایمن سازی بخشی از خط لوله انتقال نفت خام "نفت شهر- کرمانشاه"

يك مدير اجرايي در شركت خطوط لوله و مخابرات نفت ايران منطقه غرب گفت: آزادسازی و ایمن سازی بخشی از حریم خط لوله 8 اینچ انتقال نفت خام نفت شهر- کرمانشاه با تلاش کارکنان واحد نگهداری و تعمیرات خط منطقه غرب انجام شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران به نقل از روابط عمومی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه غرب؛  رئیس نگهداری و تعمیرات اين خط تصريح كرد: بخشی از مسیرهایی که به علت کشاورزی و شخم زمین های زراعتی (توسط همسایگان همجوار) در حریم خط لوله غیر قابل دسترسی شده بود؛ مجددا آزاد سازی و رفع تعارض شده و دسترسی به نقاط مختلف خط امکان پذیر شد.

بهزاد خدادوست بر ضرورت وجود مارکرها در طول مسیر خطوط لوله انتقال مواد نفتی تاکید کرد و گفت: در اجرای این پروژه نقاطی که به مارکر برای تعیین مسیر عبور لوله نیاز دارند، مشخص و برنامه ریزی های لازم برای نصب آن ها صورت گرفته است. زیرا در ماه های اخیر سرقت مارکرهای فلزی و تخریب مارکرهای بتنی در طول مسیر خطوط لوله منطقه افزایش داشته به طوری که در بسیاری از نقاط مسیر هیچ گونه مارکری بر روی خط قرار ندارد.

خدادوست یادآور شد: نخاله های دپو شده در مسیر نیز جابه جا شده و خط در این محدوده در وضعیت ایمن قرار گرفته است.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: تمامی مراحل انجام کار با رعایت مسایل ایمنی و زیست محیطی و جلوگیری از آسیب به خط لوله انجام خواهد شد.

 

 


٠٩:٢٩ - چهارشنبه ١٦ تير ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٨٦٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٦