چاپ        ارسال به دوست

سرخط اخبار شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي ايران؛ 4 خرداد

سیدجواد فیض‌حسینی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه میاندوآب با اشاره به فعالیت 131 دستگاه نفتکش که مسئولیت تامین و توزیع انواع فرآورده‌های نفتی در سطح منطقه را بر عهده دارند، گفت: تامین و توزیع فرآورده‌های نفتی به مصرف‌کنندگان عمده و جزء، جایگاه‌های عرضه فرآورده‌های نفتی و خانوارهای مصرف‌کننده نفت سفید باید به موقع انجام شود.

/////////////////////////////////

عیسی افتخاری؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه گلستان با اشاره به نامگذاری سال‌های اخیر از سوی مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) همسو با مسیر رشد و توسعه کشور و تولید و حمایت از سرمایه‌گذاری و رفع موانع این حوزه گفت: تلاش می کنیم با بررسی مشکلات و برنامه‌ریزی دقیق و رفع موانع موجود در مسیر راه متقاضیان و سرمایه‌گذاران احداث جایگاه‌های عرضه سوخت، شرایط را جهت تسریع در اخذ مجوزهای قانونی مهیا کرده و زمان اتمام و بهره‌برداری از پروژه‌ها را به حداقل برسانیم.

//////////////////////////////

قربانعلي مردانی؛ مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان جنوبی گفت: موتور هزار و 487 دستگاه خودروی عمومی درسطح استان به‌صورت رایگان گاز سوز شد.

به گفته وي در حال حاضر 286 دستگاه خودروی عمومی دیگر مانند تاکسی ها، وانت بار‌ها و تاکسی‌های اینترنتی واجد شرایط در این طرح در صف انتظار گاز سوز شدن هستند.

 

 

 


١٣:٥٢ - سه شنبه ٤ خرداد ١٤٠٠    /    شماره : ١٢٧٦١    /    تعداد نمایش : ٢٠١